بازجوی حمزه درویش؛ او را در انفرادی تحت فشار نگه میداریم تا ….??

خبر

بازجوی حمزه درویش؛ او را در انفرادی تحت فشار نگه میداریم تا دست از رسانه ای کردن خبرهایش بردارد

 

با گذشت حدود یک ماه از انتقال زندانی عقیدتی-سیاسی حمزه درویش به استان گیلان وی همچنان در سلول انفرادی در بازداشتگاه زندان لاکان رشت محبوس و از حقوق مسلم خود محروم است.

روز دوشنبه ۱۹خرداد۹۹، و بعد از گذشت یک ماه از انتقال زندانی عقیدتی – سیاسی حمزه درویش به زندان لاکان رشت، وی همچنان در سلول انفرادی تحت فشار و شکنجه روحی قرار دارد.

بازجویان اطلاعات و قاضی پرونده در پاسخ اعتصاب آقای دوریش و پیگیری های خانواده اش، هدف از این کار را توقف این زندانی از فعالیت رسانه ای و ارتباط با شبکه های مخالف نظام و رضایت دادن به اقامت در زندان لاکان رشت اعلان کرده اند.

حمزه درویش در تماس کوتاه کنترل شده اخیر خود به خانواده اش خبر داده که وضعیت او هیج گونه تغییری نکرده و همچنان در سلول انفرادی و محروم از امکانات، بسر می‌برد.

کلیه مراجعات پدر این زندانی به بیدادگاه و زندان و نهادهای امنیتی تنها با یک پاسخ روبرو بوده «او باید دست از مقاومت بردارد».

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔴 بیانیه جمعی از زندانیان زندان اوین در ارتباط با وخامت حال بھنام محجوبی

جمعی از زندانیان بند هشت زندان اوین در یک بیانیه از وخامت حال «بهنام محجوبی»، از درویشان محبوس در این زندان خبر داده‌اند. متن کامل بیانیه به شرح زیر است: وضعیت جسمانی بهنام محجوبی طی هفته‌های اخیر وخیم شده است به گونه‌ای که هم‌اکنون ایشان قدرت تکلم خود را از …

خبر
نامه اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران «نوفدی» به بایدن: ایرانیان خواستار پایان دادن به این رژیم هستند

نامه «نوفدی» به بایدن: ایرانیان خواستار پایان دادن به این رژیم هستند. آنها را نادیده نگیرید   انتخاب شما به سمت ریاست جمهوری را تبریک می گوییم. ما این نامه را از طرف اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران که سازمان غیرانتفاعی ایرانی-آمریکایی، و نماینده فکری بخشی از جامعه‌ ایرانی-آمریکایی …

خبر
متن کیوان صمیمی به مناسبت سالگرد تیرباران برادرانش : پرواز با بالهای شکسته

سه پرنده بودیم و هم آوا. فرا رسید سالروز به مسلخ بردن دو پرنده ی عاشق. ۴و۵ بهمن دو برادرم جان فدا کردند در راه عدالت و آزادی. ۴بهمن ۵۴ ساسان و ۵بهمن ۶۱ کامران تیرباران شدند و دو بالم شکست. یکی با استبداد چکمه در افتاد و دیگری با …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: