بعد از حادثه هجوم به رژه نيروهاى نيروى مسلح اهواز در 31 شهريورماه سال جارى از دوم مهرماه 1397 تا كنون صدها نفر توسط اداره اطلاعات اهواز و اطلاعات سپاه بازداشت شدند.

در ادامه اين بازداشت هاى فله اى امروز 28 آبان ماه «عماد بيانات» 24 ساله از اهالى كوى علوى(حي الثورة) توسط اداره اطلاعات بازداشت شد. عماد بيانات در قيام كرامت اهواز بازداشت شده بود وبا قرار وثيقه آزاد شده است.

منزل «عماد بيانات» در ساعت 13:00 ظهر امروز توسط نيروهاى اداره اطلاعات با سه ماشين محاصره و بعد از بازداشت عماد و مصادره موبايلهاى افراد خانواده او را به محل نامعلومى منتقل كردند

شنبه 26 آبان 1397؛حسين ساعدي 29 ساله متاهل دارای یک فرزند، فوق لیسانس جغرافیای سیاسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران از اهالی شهرستان حمیدیه نيز توسط اداره اطلاعات در منزل خود بازداشت شده بود.

بنا به گزارش فعالان حقوق بشر از اهواز؛ 25 نَفَر از بازداشت شدگان روزهاى اخير اهواز از جمله دو خانم توسط مقامات قضائى و امنيتى ايران به زندان همدان منتقل كردند

نهادهاى امنيتى و مقامات قضائي بعد از هجوم به رژه اقدام به سركوب وبازداشت فعلان فرهنگى و مدنى عرب و همچنين اكثر افرادى كه سابقه بازداشت يا حبس به اتهام فعاليتهاى سياسى داشته اند را بازداشت كردند در بين بازداشت شدگان چندين زن و دانشجو مى باشند.
photo_2018-11-19_17-36-56.jpg

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: