بازداشت “کاوه افراسیابی” یکی از سرسپردگان نظام ولی وقیح در آمریکا

خبر

کاوه افراسیابی، بازداشت شده توسط پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) به اتهام «کار مخفیانه برای حکومت جمهوری اسلامی در پوشش کارشناس و استاد علوم سیاسی و دریافت ۲۶۵ هزار دلار از دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی در سازمان ملل»
دفاع تمام قد  افراسیابی مزدور  در ویدیو پس از کتلت شدن قاسم سلیمانی است

به گزارش وزارت دادگستری و “اف‌بی‌ای” کاوه افراسیابی به طور مخفیانه به استخدام نمایندگی جمهوری اسلامی در سازمان‌ملل درآمده بود و با انتشار کتاب و مقالات سیاسی دیدگاه‌های جمهوری اسلامی را منتشر می‌کرد.

🔸 مطابق قانون فارا (از قوانین ایالات متحده آمریکا) لابی گران دولت‌های خارجی باید مناسبات مالی و قرار دادهای خود با یک کشور بیگانه را به اطلاع دولت برسانند و آمریکا آنها را رسماً به عنوان کسی که برای حفظ منافع یک دولت خارجی مشغول به لابی‌گری‌اند ثبت و معرفی کند.

🔸به گفته جان سی دیمرز دستیار دادستان امنیت ملی منطقه غرب نیویورک در متن احضاریه آقای افراسیابی ذکر شده است٬ آقای “افراسیابی” بیش از یک دهه است خودش را به عنوان روزنامه‌نگار مستقل به اعضا ی کنگره و عموم مردم آمریکا در مسایل ایران معرفی می‌کند. این در حالی است که افراسیابی در حقیقت کارمند مخفی دولت ایران و دفتر نمایندگی دائم این کشور در مقر سازمان ملل متحد بود و حقوق دریافت می‌کرده تا پروپاگاندای ایران را تکثیر کند.

🔸 این مزدور رژیم در طی ده سال اخیر بارها تحت عنوان محقق دانشگاه‌ هاروارد درباره برنامه هسته‌ای ایران و مذاکرات تهران با قدرت‌های جهان گفتگو کرده است!

🔸دادگستری آمریکا در متن علنی شکواییه‌ای علیه افراسیابی اشاره کرده است نامبرده در طی سال ۲۰۰۷ تا کنون بیش از دویست و شصت و پنج هزار دلار از سوی دفتر سازمان‌ملل جمهوری اسلامی پول دریافت کرده است٬ و از سال ۲۰۱۱نیز بیمه سلامت و درمانی‌اش تامین شده است.

🔸 بازداشت کاوه افراسیابی از سوی دادگستری ایالات متحده آمریکا، نشان می‌دهد که تلاش براى جلب نظر “آمریکاى جهان‌خوار” بر خلاف شعارهاى تو خالى سران سپاه و ذوب شدگان در ولایت، چقدر براى حکومت اسلامى حیاتى است.

🔸 از طرف دیگر دستگیرى آقاى افراسیابى مى‌تواند آغاز راهی باشد که کلیه لابیست‌های جمهوری اسلامی را به دادگاه‌های ایالات متحده آمریکا فرا بخوانند و شبکه مزدورانى را که بر علیه منافع ملى کشور ایران با رژیم ترور و جنایت همکارى مى‌کنند، برملا کرده و مقابل دادگاه قرار بدهند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
بیانیه شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران در محکومیت کشتار اخیر سوختبران سراوان

به نام خداوند جان و خرد #بلوچستان این روزها سوگناک تر از همیشه روزگار می گذراند. مردمی فراموش شده و به حساب نامده از سوی حاکمان که در منتهای فقر و تنگدستی و بیکاری روزگار پر از رنج و شکنج را طی می کنند. #درمیان بهت و ناباوری،تصویری دردناک تر …

خبر
پیام مادران چشم براه : می روم پیش صبا تا سوگند‌های بیرون از زندان لبخند و آرامش‌شان ابدی شود

✍️: شاپرک شجری‌زاده، عضو کارگروه زنان و برابری جنسیتی 🔸راحله احمدی، فعال مدنی و مادر صبا کرد افشاری، بهمن‌ماه سال گذشته، پیش از انتقال به زندان اوین برای سپری کردن دوران محکومیت خود گفته بود: «می‌روم زندان اوین پیش دخترم صبا و دخترم سوگند را در زندان بزرگ‌تری تنها می‌گذارم» …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: