بازداشت ۱۳۶ شهروند در خوزستان تحت عنوان «عاملان تیراندازی» !!!!!ضحاکان خامنه ای بعد ازبه گلوله بستن جوانان قهرمان باسرکوب فله ای سعی در ایجاد رعب و وحشت دارد

روز جمعه ۲۲ آذزماه، فرمانده انتظامی خوزستان گفت که ۱۳۶ شهروند در این استان تحت عنوان “عاملان تیراندازی و دارندگان اسلحه غیرمجاز” شناسایی و بازداشت شدند. آمار بالای بازداشت شهروندان در جریان اعتراضات اخیر در این استان باعث به وجود آمدن این گمانه می شود که این بازداشت ها نیز در ارتباط با وقایع اخیر و به بهانه “داشتن اسلحه غیرمجاز و عاملیت در تیراندازی” صورت گرفته باشد.

روز جمعه ۲۲ آذز ۱۳۹۸، حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی خوزستان از بازداشت ۱۳۶ شهروند تحت عنوان “عاملان تیراندازی و دارندگان اسلحه غیرمجاز” در استان خوزستان خبر داد.

عباس زاده ضمن اعلام این خبر، گفت: «پلیس امنیت عمومی با همکاری سایر یگان ها این افراد را با هماهنگی قضایی در پنج روز گذشته در چند عملیات در استان خوزستان شناسایی و دستگیر کردند».

وی همچنین مدعی شده است که «در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۲۱ قبضه اسلحه جنگی و ۱۹۰ قبضه اسلحه شکاری به همراه ۹۹۰ عدد انواع فشنگ کشف شد».

گفتنی است شهرهای مختلف در استان خوزستان از مراکز اصلی اعتراضات اخیر بوده و شماری از شهروندان در این استان کشته و رخمی و تعداد بسیاری نیز بازداشت شده اند. گستردگی بازداشت معترضین در جریان و پس از اعتراضات آبان ماه، باعث به وجود آمدن این گمانه می شود که بازداشت این ۱۳۶ نفر نیز در ارتباط با این وقایع و به بهانه «عاملیت تیراندازی و اسلحه غیرمجاز» صورت گرفته باشد.

در این گزارش اشاره ای به هویت و وضعیت بازداشت شدگان نشده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: