با امضای پتیشن در لینک زیر به کمک کمال جعفری یزدی بشتابیم

کمال جعفری یزدی استاد دانشگاه ، جانباز و آزاده دوران جنگ ایران و عراق، و برادر شهید، پس از دستگیری در مرداد سال ۹۷ و پشت سر گذاردن سه ماه بازداشت به قید وثیقه ای سنگین موقتا آزاد شد.
سپس در دادگاه بدوی به ۱۳ سال حبس بخاطر فعالیت بسیار محدود به اتهامات ذیل محکوم گشت:
۱- تشکیل دسته و گروه تلگرامی به قصد بر هم زدن امنیت کشور !
۲-تبلیغ علیه نظام در فضای مجازی!!
۳-توهین به رهبر از طریق ارسال مطالب و پستهای مجازی!!

و اینک دکتر جعفری منتظر رای نهایی دادگاه تجدید نظر هستند!
روندی قهقهرایی که نیروهای امنیتی و قضایی کشور در پیش گرفتند اینگونه است که بجای پیگیری مفاسد لجام گسیخته منتصبان حکومتی که تیشه به ریشه همه ذخایر زده و عوامل اصلی فلاکت مملکت هستند مرتبا با دستگیری منتقدان دلسوز سعی در پاک کردن صورت مسئله دارند!

آزادیخواهان و مردم ایران سالهاست شاهد صدور چنین احکام ظالمانه ای بودند و از آنجا که زحمات و جان فشانی های دکتر جعفری در راه صیانت از کشور بر همگان روشن است و با در نظر گرفتن تغییر در راس قوه قضاییه که موجب اندکی امید به اصلاح این حکم در هموطنان شریف بوجود آورده ،خواستیم تا با ایجاد این کمپین ضمن حمایت خویش از دکتر جعفری،به آزمون عدالتخواهی ریاست جدید قوه قضاییه و ثبت آن در تاریخ معاصر کشور بپردازیم!

حمایت از آزادیخواهان و زندانیان سیاسی و مدنی وظیفه ملی ماست و ما شرکت کنندگان وامضا کنندگان این پتیشن با افتخار حامی هموطنان شریفی چون دکتر کمال جعفری هستیم!
سازمان عفو بین الملل و ناظر سازمان ملل در امور ایران جناب آقای “جاوید رحمان ” بطور مستقیم در جریان این کمپین قرار گرفتند.

لازم بذکرست چنانچه قوه قضاییه نسبت به خواسته برحق ما که صدور حکم برائت دکتر جعفری می باشد اعتنا نکنند در فاز بعدی به تحصن و سایر اقدامات مدنی خواهیم پرداخت!

این کمپین احتیاج به یک راهنما برای امضا داره. لینک http://chng.it/mcnm65bDMQ

Sign the Petition
حمایت ازدکترکمال جعفری یزدی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: