با شکایت بنیاد مستضعفان ??!! دستور تخریب منازل ۳۰۰ خانواده در یک روستا در اهواز داده شد

ویدیو ها

با حکم صادر شده، بنیاد مستضعفان خود را مالک یک روستا در اهواز معرفی کرده و حالا درحال تخریب خانه‌های ۳۰۰ خانوار روستاست.

♦️اهالی می‌گویند؛بیش از ۱۵ سال در روستاى ابوالفضل منطقه زردشت زندگى مى کنیم و منازلمان را ساختیم و هیچ نهادى اعتراض نکرده است.

♦️برخی ساکنین به دلیل ایستادگی در مقابل تخریب خانه‌هایشان دستگیر شده‌اند و اگر بنیاد واقعاً برای مستضعفان است، مستضعف‌تر از این مردم نیست.

♦️پیشتر علی بیرانوند معاون دادستان گفته: برخی افراد به صورت غیر قانونی اقدام به فروش زمین‌های بنیاد مستضعفان در روستای ابوالفضل منطقه زردشت اهواز کرده اند و پرونده اى در مجتمع قضایی امور جنایی و انقلاب اهواز تشکیل شده است.

♦️روستاى ابوالفضل منطقه زردشت در حومه کلانشهر اهواز واقع شده است.
♦️اولا دادگاهی که این حکم را صادر کرده بیدادگاه است و ثانیا بنیادی که میخواهد خانه ۳۰۰ نفر را بعدازسالها زندگی در این خانه ها ویران کند بنیاد ضد مستضعفان است و باید بنیادش برکنده شود.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
وضعیت زندانی سیاسی سهیلا حجاب، نگران کننده است

#سهیلا_حجاب در شرایط وخیم جسمی در بند قرنطینه زندان قرچک ورامین به سر می‌برد و از حق درمان و دیدار با خانواده محروم شده‌ است. سهیلا حجاب، زندانی سیاسی که محکومیت خود را در زندان قرچک ورامین سپری میکند، علیرغم تاربینی و عدم تعادل در حرکت از حق درمان و …

خبر
#امام_نوید_افکاری شعارنویسی تهران
ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: