با وجود این همه ستم، چرا اعتصاب سراسری برپا نمی‌شود؟!

خبر

. بی کفایتی مدیریت شرکت واحد در اجرای پروتکل‌های بهداشتی در شرایط کرونا

ضدعفونی نمایشی اتوبوس‌های خط جمهوری – بهارستان در شرایط اوج گیری کرونا

متاسفانه مدیریت نالایق شرکت واحد با وجود اوج‌گیری شیوع کرونا فقط یک کارگر را برای ضدعفونی اتوبوس‌های خط جمهوری – بهارستان گمارده است و با توجه به اینکه این خط از پرازدحام‌ترین خطوط شرکت واحد است، یک کارگر حتی نمی‌تواند ده اتوبوس درمیان اتوبوسی را ضدعفونی کند چرا که اتوبوس‌ها به فاصله دو دقیقه حرکت می‌کنند. در روزهایی که این کارگر در مرخصی هست هیچ کارگر دیگری نیز برای ضدعفونی اتوبوس‌ها جایگزین نمی‌گردد.

سندیکای کارگران شرکت واحد بارها نسبت به عدم اجرای پروتکل‌های بهداشتی در شرکت واحد آگاهی رسانی کرده و کارگران نیز از مدیریت درخواست‌های فراوان برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی کرده‌اند. ولی متاسفانه مدیریت فقط در حد نمایشی پروتکل‌های بهداشتی را اجرا می‌کند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فوری شعار دانشجویان پلى تکنیک :«اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت»

فورى ⁩، دقایقى پیش، تهران: ‏نیروهاى امنیتى در ورودى پلى تکنیک را از بیرون به روى معترضان بسته اند تا آنها وارد خیابان نشوند. ‏ معترضان با شعار «بى شرف» و «اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت» علیه جمهورى اسلامى شعار مى دهند ‏

خبر
همبستگی نو با منصور اسانلو با نگاهی به زندگی سخت کارگران رانندگان و اتوبوسداران و کامیونداران

اعتراض و اعتصاب های مزدبگیران و راه های همبستگی پیرامون رسیدن به اعتصابا ت و اعتراضات با پروژه های هر اتوبوس یک چهار راه و همکاری دیگر مخالفان و ناراضیان با منصور اسانلو

خبر
🔴از دردهای سیستان و بلوچستان

اینجا خاک مردم زحمتکش بلوچ است. کمبود آب، عدم مدیریت، بی اعتنایی مسئولان وشرایط سخت، زندگی را برای این کشاورزان زحمتکش سخت تر کرده‌است. اما بی تردید، روزی نه چندان دور، فریاد این کشاورزان گرسنه به خشم تبدیل خواهد شد و حاصل این خشم مقدس، بهروزی زحمتکشان خواهد بود!

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: