با وعده آب وبرق مجانی آمد …بازهم شلاق بر پیکر زحمت کشان و کارگران

روح الله برزین کارگر باشرف و شجاعی که از یک مشت آخوند وقیح عذر خواهی نکرد وشلاق خورد ….

باید به این آخوندک های مفتخور گفت اون کسی که باید از این کارگر عذر خواهی کند شما مفت خورهای جنایتکارین که حق و حقوق امثال این جوان را بالا میکشید و میدزدید و یک روز کار نمیکنید …

خمینی دجال تون با وعده های دروغ به همین کارگر این سرزمین را به نابودی میکشید …دجال دروغگویی که میگفت آب و برق را مجانی میکند وبر دستان کارگر بوسه میزند ….

هنوز یک هفته از اجرای حکم شلاق

رسول طالب مقدم، از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نگذشته بود ..این نتیجه سکوت من وتو ست ….

امام جمعه چرام بعد از اجرای حکم شلاق بر پیکر یک کارگر جوان؛ عذرخواهی نکرد حکم شلاق اجرا شد

روز گذشته خبر از اجرای حکم شلاق روح الله برزین، جوان اهل چرام منتشر شد. آقای برزین پیشتر به دلیل اظهارنظر دیگران زیر مطلبی انتقادی از او با شکایت سید نورالله افشار، امام جمعه و رئیس ستاد امر به معرف و نهی از منکر شهر چرام به ۵۵ ضربه شلاق محکوم شد.

نورالله افشار در مصاحبه با خبرگزاری تابناک اجرای حکم شلاق را بخشی از حقوق شهروندی خود دانسته و مدعی شد که حدود یک ماه منتظر عذرخواهی آقای برزین برای صرف نظر از شکایت خود بوده است.

این اظهار نظر امام جمعه چرام در حالی است که روز گذشته یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود در این خصوص توضیح داد: “پس از صدور حکم شلاق، باوجود پادرمیانی چند تن از معتمدین و بزرگان شهر، آقای افشار حاضر به رضایت نشد و همچنان خواستار اجرای حکم شد. نهایتا نیز حکم شلاق در واحد اجرای احکام شهرستان چرام اجرا شد”.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: