بهنام محجوبی: اینها قصد کشتن مرا دارند، من اجازه نمی دهم، دست به اعتصاب غذا میزنم تا بمیرم!

«بهنام محجوبی»، درویش زندانی، در فایلی صوتی از شکنجه‌ شدن خود و وضعیت غیرانسانی در بیمارستان روانپزشکی امین آباد خبر داد: «من را به شکل صلیب به تخت بستند. آمپول و قرص می‌دادند، روی من ادرار می‌کردند و کارهای خلافی که رویم نمی‌شود بگویم. به من گفتند باید به حمام بروی. اما همه را لخت کردند و مسخره‌بازی درمی‌آوردند. من در امین آباد افول انسانیت را دیدم.» با وجود گواهی پزشک مبنی بر عدم تحمل کیفر به خاطر بیماری عصبی، مقامات زندان از ارائه داروهای بهنام محجوبی خودداری کردند. روزانه ۱۷ قرص خواب‌آور به او خوراندند تا از حال رفت و نیمی از بدنش فلج شد؛ سپس او را راهی آسایشگاه روانی و شکنجه کردند. او با چنین شرایط جسمی و روحی حاصل از شکنجه، اعتصاب غذا کرده تا لااقل کنترل مرگش را در اختیار جمهوری اسلامی قرار ندهد.

بهنام محجوبی در یک فایل صوتی که از زندان اوین منتشر کرد اعلام اعتصاب غذا کرد. وی درا ین فایل گفت که در زندان قصد کشتن مرا دارند اما من اجازه نمیدهم . پس دست به اعتصاب غذا می زنم تا بمیرم.

چهارشنبه ۷آبان ۹۹، در پی وخامت حال بهنام محجوبی در زندان اوین، پس از اینکه به زمین خورده و سرش محکم با زمین برخورد کرد، او به بهداری زندان مراجعه کرد، دکتر زندان بعد از اینکه متوجه شد او بهنام محجوبی است از اعزام او به دکتر سرباز زد.

بهنام محجوبی در صحبتی با شبکه ایران وایر اعلام کرد: «اینجا بود که متوجه شدم قصد کشتن مرا دارند، من به آنها اجازه اینکار را نمی دهم. پس دست به اعتصاب غذا میزنم تا بمیرم.»…

خانواده بهنام محجوبی، درویش گنابادی زندانی، دست به اعتصاب غذا زدند

صالحه حسینی، همسر بهنام محجوبی، درویش گنابادی محبوس در زندان اوین در توئیتر خود نوشته است:
«من صالحه حسینی همسر بهنام محجوبی به همراه مادر و خواهر بهنام (بتول حسینی و بهناز محجوبی) از امروز در حمایت به ظلمی که به همسرم شده است، اعلام اعتصاب غذا می‌کنیم.»

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: