به میله بستن یک زندانی زن در زندان_خوی

گزارش

روز سه شنبه ۷ اسفندماه یک زن زندانی به نام زهرا توسط مأموران زندان جمهوری اسلامی در خوی مورد ضرب و شتم شدید قرارگرفته و برای تنبیه به مدت ۵ ساعت به یک میله بسته‌شده است.
زهرا اهل خوی که ۲۵ سال دارد، روز یکشنبه ۵ اسفندماه سال جاری در یکی از خیابان‌های مرکزی خوی به دلیل آنچه «بدحجابی» نامیده می‌شود، بازداشت‌شده است. وی پس از حضور در دادگاه باوجود قرار تأمین کفالت به دلیل مشاجره با قاضی به زندان منتقل می‌شود.

➖«ساعت ۲۲ سه‌شنبه، هفتم اسفندماه درحالی‌که زهرا مشغول کمک به یک زندانی برای نگهداری از کودکش بود، به بهانه عدم رعایت ساعت خاموشی ابتدا از سوی یکی از مأموران بند مورد فحاشی قرار گرفت و سپس با بالا گرفتن مشاجره بین این دو، چند تن دیگر از مأموران زندان در محل حاضر شدند و زهرا را شدیداً مورد ضرب و شتم قراردادند.»

➖ «برخورد مأموران زندان با این زن زندانی به‌اندازه‌ی خارج از نزاکت و همراه با خشونت بود که در حین انتقال وی به خارج از اتاق زندان لباس‌ وی دریده شد و بی‌رحمانه‌تر این‌که یک پای او که مصنوعی است از جا کنده شد.»

➖مأموران زندان جهت تنبیه زهرا وی را به مدت ۵ ساعت به میله‌ای در راهروی بند زندان بسته و درنهایت با وساطت و خواهش دیگر زندانیان به او اجازه بازگشت به اتاقش را دادند.
photo_2019-04-18_11-38-36.jpg

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فقط کف خیابون /بدست میاد حقمون ▪️تجمع بزرگ بازنشستگان تامین اجتماعی سراسر کشور ۷ بهمن ماه ساعت ۱۰:۳۰

فقط کف خیابون /بدست میاد حقمون ▪️تجمع بزرگ بازنشستگان تامین اجتماعی سراسر کشور ۷ بهمن ماه ساعت ۱۰:۳۰ ▪️تهران : مقابل وزارت کار (خیابان آزادی) ▪️شهرستانها : مقابل اداره کار وتامین اجتماعی

خبر
عدم پرداخت اضافه‌کاری تشویقی رانندگان و کارگران توسط مدیرعامل شرکت واحد

عدم پرداخت اضافه‌کاری تشویقی رانندگان و کارگران توسط مدیرعامل شرکت واحد/به دلیل شرایط سخت کرونایی می‌بایست در آذر ماه برابر بخشنامه شهرداری تهران به کارکنان شهرداری اضافه کاری تشویقی داده می‌شد   پیام رسیده به سندیکا از همکاران سلام بر دوستان و همکاران عزیز سندیکامون . به استحضار میرساند طبق …

خبر
تبعیض میان کارکنان ستادی و توقفگاه شرکت واحد با رانندگان زحمت‌کش در مورد میزان اشتغال بکار در شرایط کرونایی

برابر بخشنامه دورکاری کارکنان شهرداری تهران در شرایط کرونا، با توجه به عدم امکان تعطیلی خطوط اتوبوسرانی مقرر شده بود کلیه رانندگان خطوط بجای عدم استفاده از دورکاری روزانه یک ساعت کمتر اشتغال یابند. با وجود اینکه این بخشنامه تا پایان بهمن ماه ۹۹ تمدید شده است، اما مدیریت شرکت …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: