«بولتن سرّی» وزارت اطلاعات برای «آملی لاریجانی» ارسال نشد!

  • By :
  • Category : خبر
خبر

اختصاصی «آمدنیوز»: بولتن هفتگی سرّی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران (واجا) برای «صادق آملی لاریجانی» ارسال نشده است. این بولتن به جز نسخهٔ الکترونیکی در وزارتخانه تنها در چهار نسخه تنظیم و منتشر می‌شود و برای «سران سه قوه» و «رهبری» ارسال می‌شود.

به گزارش «آمدنیوز»، این بولتن محرمانه به صورت مستقیم توسط یک نفر خاص تحویل داده می‌شود و بعد از سه روز باید تحویل گرفته و به آرشیو وزارت اطلاعات باز گردانده شود. یک منبع آگاه اطلاعاتی به «آمدنیوز» گفت: «جدید‌ترین بولتن هفتگی ارسال شده وزارت اطلاعات برای علی لاریجانی رئیس قوه مقننه، تنها برای دو ساعت در اختیار او قرار گرفت و مامور تحویل، منتظر ماند تا علی لاریجانی آن را بخواند. یعنی فرصت سه روزه مطالعه این بولتن از لاریجانی گرفته شد.»

بر اساس گزارش معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات، جاسوسی دختر رئیس قوه قضائیه و البته مماشات خودش دراین مورد تایید شده اما ظاهرا می‌خواهند طوری وانمود کنند که خبر چهار کلاهک خریداری شده (که زهرا آملی لاریجانی در بازجویی‌هایش به آن اعتراف کرده بود) دروغ است!»

با توجه به شرایط حال حاضر کشور و در صدر بودن خبر اعتراضات، به نظر می‌آید قصد دارند مساله را فیصله دهند. ضمنا بر اساس گزارش این بولتن، برآورد‌ها و نتایج به دست آمده حاکی است؛ «که در صورت بالا گرفتن اعتراضات، در بهترین شرایط تنها ۵ درصد نیروهای اطلاعاتی و امنیتی با مقاصد حکومت همراه خواهند شد.» پیش از این نیز در سال ۸۸ و پس از خطبهٔ ۲۹خرداد رهبری، در روز شنبه ۳۰ خرداد ۲۴۵ نفر از مدیران کل، معاونین و کار‌شناسان ارشد وزارت اطلاعات به صورت دسته جمعی استعفا دادند.

خطبهٔ ۲۹خرداد «آیت‌الله خامنه‌ای» یکی از تاریخی‌ترین خطبه‌های او بوده که در آن با حالت گریه و عجز گفته بود: «من جان ناقابلی دارم، جسم ناقصی دارم، اندک آبروئی هم دارم که این را هم خود شما به ما دادید؛ همهٔ این‌ها را من کف دست گرفتم، در راه این انقلاب و در راه اسلام فدا خواهم کرد؛ این‌ها هم نثار شما باشد. سید ما، مولای ما، دعا کن برای ما؛ صاحب ما توئی؛ صاحب این کشور توئی؛ صاحب این انقلاب توئی؛ پشتیبان ما شما هستید؛ ما این راه را ادامه خواهیم داد؛ با قدرت هم ادامه خواهیم داد؛ در این راه ما را با دعای خود، با حمایت خود، با توجه خود، پشتیبانی بفرما.»

این سخنان رهبری باعث درگیری شدید بین «معترضان انتخابات» و «طرفداران و وابستگان حکومتی» شد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
میوه های درختان نوفل لوشاتو : …شهردار نیس فرانسه: مهاجم فریاد «الله اکبر» سر می‌داد⁣

دو هفته پس از قتل یک معلم تاریخ در فرانسه توسط یک اسلامگرای احمق ، فرد دیگری در جنوب فرانسه با حمله به یک کلیسا سه نفر را به ضرب چاقو کشته و سر یکی از آنها را بریده است . 🔴 دست‌کم سه کشته در حمله با چاقو در …

خبر
چرا #انسولین_نیست ؟

چون ۳۰۰ هزار انسولین قلمی احتکار شده، در غرب تهران کشف کرده‌اند. مدیونید فکر کنید از خودشون بوده کار آمریکاست نونشونو تو خون ملت میزنن میخورن . تحریم دارو و قاچاق انسولین . هیچوقت «دارو و غذا» جزو تحریم‌های ایران نبوده! پس چرا حاکمیت ناتوانیش در تهیه‌ی دارو یا کنترل …

خبر
اعتراض کارگران همچنان ادامه دارد!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، محمد شــریعتمداری اعلام کرد: روند همســان سازی حقوق مســتمری بگیران ســازمان تأمین اجتماعی که مورد اعتراض بازنشســتگان مشاغل ســخت و زیان آور واقع شــده، بازنگری می شود و فرآیند بازنگری در این مســیر به پایان نرسیده است و شیوه اجرای نظام همســان سازی حقوق مســتمری …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: