بیانیه انجمن همبستگی ملی ایرانیان درباره حکم اعدام سه زندانی خیزش آبانماه.

بیانیه ها

درخواست یاری و تلاش برای جلوگیری از کشتار ایرانیان بدست رژیم اسلامی*

هم میهنان گرامی،
بر پایه یِ گزارش های رسیده از ایران، رژیم جنایتکار اسلامی در صدد است، تا سه تن از بازداشت شدگان خیزش آزادیخواهانه مردم ایران در آبان ۱۳۹۸ به نامهای امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی را اعدام نماید.
کارگزاران دستگاه قضایی اسلامی اعلام کرده اند، که حکم اعدام برای این سه تن صحت ندارد. اما کارنامه یِ خونینِ چهل و یک سال یِ این حکومت اهریمنی نشان داده که در کنار ایرانی کُشی ددمنشانه، همه نیرنگ ها و دروغها را بکار می گیرند، تا صدای خروش مردم را خاموش سازند.
یکی از این راهکارها ، تَقیّه (دروغ مصلحتی در اسلامی) است، که درباره حکم آدمکشی های خویش دروغ می گستراند و انکار می کند و سپس به ناگهان اعدام می کند که ما بارها بارها دیده ایم و سوگوار شده ایم.
اکنون که مردم دلیر و هوشمند ایرانزمین، دیگر فریب جناح همکار و فریبکار رژیم، بنام اصلاح طلبان را نمی خورند، و بنیاد این رژیم ایران سوز به لرزه افتاده است، این ددخویان به روش همیشگی و تاریخی خویش دست می یازند، که از همان آغاز چیرگی بر ایران همچنان بر دو پایه نهاده بوده است :
• هراس گستری
• دروغ و فریب
از اینرو هزاران جوان برومند و دلیر ایرانی را می کشند، کالبدهایشان را به دشت ها می افکنند، دیگران را پس از شکنجه اعدام می کنند، و در نهایت بی شرمی پیوسته پیش از اعدام آگاهی های دروغین می گسترانند.
ما از همگی مردم آگاه و آ زادی خواه جهان خواستاریم، که مردم بزرگ و دربندشده ایران را تنها نگذارند و در پیکار با این اهریمنان آدمکش و خونخوار یاری رسانند.
بویژه از سازمانها و کنشگران حقوق بشر خواستاریم تا در راستای لغو حکم اعدام این سه جوان ایرانی کوشش بایسته را نشان دهند.
رو به کشورداران باخترزمین و آسیای دور باری دیگر یادآور می شویم که این رژیم نماینده مردم ایران نیست و سراسر درهم خواهد شکست و ما کنش تک تک کشورهایی را که با مردم ایران در این برهه یِ حساس تاریخی همراه بودند را در یاد و تاریخ میهن خویش نگاه خواهیم داشت.
بجای سودا و گفتگو با رژیم اسلامی ایران ستیز، از کارزار مردم ایران بسوی برپایی یک سیستم دمکراتیک و پیشرفته پشتیبانی کنید!
در آینده ملت تاریخی ایران این یاری بهنگام را فراموش نخواهند کرد.

پاینده باد ایران وبرافراشته باد درفش سه رنگ شیر و خورشید نشان.
از سوی :انجمن همبستگی ملی ایران
وین_اتریش
شنبه ۷ تیرماه ۲۵۷۹ شاهنشاهی برابر ۲۷.۰۶.۲۰۲۰
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نشانی های ما در رسانه ها:
فیسبوک:
https://www.facebook.com/iranischenationalesolidaritaet/
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/i_n_s_hmi/
تلگرام:
https://t.me/i_n_s_hmi
توییتر:

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: