درخواست ياری و تلاش برای جلوگيری از کشتار ايرانيان بدست رژيم اسلامی*

هم ميهنان گرامی،
بر پایه یِ گزارش های رسیده از ایران، رژیم جنایتکار اسلامی در صدد است، تا سه تن از بازداشت شدگان خیزش آزادیخواهانه مردم ایران در آبان ۱۳۹۸ به نامهای امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی را اعدام نماید.
کارگزاران دستگاه قضایی اسلامی اعلام کرده اند، که حکم اعدام برای این سه تن صحت ندارد. اما کارنامه یِ خونینِ چهل و یک سال یِ این حکومت اهریمنی نشان داده که در کنار ایرانی کُشی ددمنشانه، همه نیرنگ ها و دروغها را بکار می گیرند، تا صدای خروش مردم را خاموش سازند.
یکی از این راهکارها ، تَقیّه (دروغ مصلحتی در اسلامی) است، که درباره حکم آدمکشی های خویش دروغ می گستراند و انکار می کند و سپس به ناگهان اعدام می کند که ما بارها بارها دیده ایم و سوگوار شده ایم.
اکنون که مردم دلیر و هوشمند ایرانزمین، دیگر فریب جناح همکار و فریبکار رژیم، بنام اصلاح طلبان را نمی خورند، و بنیاد این رژیم ایران سوز به لرزه افتاده است، این ددخویان به روش همیشگی و تاریخی خویش دست می یازند، که از همان آغاز چیرگی بر ایران همچنان بر دو پایه نهاده بوده است :
• هراس گستری
• دروغ و فریب
از اینرو هزاران جوان برومند و دلیر ایرانی را می کشند، کالبدهایشان را به دشت ها می افکنند، دیگران را پس از شکنجه اعدام می کنند، و در نهایت بی شرمی پیوسته پیش از اعدام آگاهی های دروغین می گسترانند.
ما از همگی مردم آگاه و آ زادی خواه جهان خواستاریم، که مردم بزرگ و دربندشده ایران را تنها نگذارند و در پیکار با این اهریمنان آدمکش و خونخوار یاری رسانند.
بویژه از سازمانها و کنشگران حقوق بشر خواستاریم تا در راستای لغو حکم اعدام این سه جوان ایرانی کوشش بایسته را نشان دهند.
رو به کشورداران باخترزمین و آسیای دور باری دیگر یادآور می شویم که این رژیم نماینده مردم ایران نیست و سراسر درهم خواهد شکست و ما کنش تک تک کشورهایی را که با مردم ایران در این برهه یِ حساس تاریخی همراه بودند را در یاد و تاریخ میهن خویش نگاه خواهیم داشت.
بجای سودا و گفتگو با رژیم اسلامی ایران ستیز، از کارزار مردم ایران بسوی برپایی یک سیستم دمکراتیک و پیشرفته پشتیبانی کنید!
در آینده ملت تاریخی ایران این یاری بهنگام را فراموش نخواهند کرد.

پاینده باد ایران وبرافراشته باد درفش سه رنگ شیر و خورشید نشان.
از سوی :انجمن همبستگی ملی ایران
وین_اتریش
شنبه 7 تیرماه 2579 شاهنشاهی برابر 27.06.2020
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نشانی های ما در رسانه ها:
فیسبوک:
https://www.facebook.com/iranischenationalesolidaritaet/
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/i_n_s_hmi/
تلگرام:
https://t.me/i_n_s_hmi
توییتر:

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: