بیانیه اعتراضی گروه چالش صنفی فرهنگیان ایران به حکم اخراج#محمد_ حبیبی چه ساده گول می زنند … چه ساده ریا می کنند … چه ساده دروغ می گویند…

درآستانه ۱۲ اردیبهشت باز با وعده های تمسخر آمیز چه ساده گولمان زدند،
با چند جلسه درد دل تراپی با معلمان، تحتِ عنوان نشستِ تشکل ها با نماینده دولت ،اولین #دستمزدمان را چه بی ریا در این سال ۱۳۹۹ تقدیمان کردند!

#اخراج_آقای_حبیبی معلم دلسوزوصاحب اندیشه

معلمی که۱۸ سال سابقه کار صادقانه برای فرزندان این کشورداشت، چه راحت تصمیم به اخراجشش گرفتند،با اینکه می توانستند با مرخصی بدون حقوقش موافقت کنند.
ولی هرگز نخواستند با او که عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان تهران است ، همکاری کنند چرا که جرمش دفاع از حقوق زایل شده معلمان ایران بود.وانگار خط قرمز دولت !
در طی دو سال زندانی بودن #محمد_حبیبی خانواده وی تمام راه های ممکن برای مرخصی بدون حقوق برای ایشان را طی کردند،ولی متاسفانه خودِ آموزش وپرورش نسبت به کارکنانش بیشتر غضب می کند،وچون مطالبه گری را بر نمی تابد، با مرخصی بدون حقوق او موافقت نکردندوزمینه اخراجش را فراهم نمودند.گویا معلم بودن ومعترض بودن جرمی است بس نا بخشودنی !

بارها باریا وتزویر وعده مرخصی می دادند، ولی دروغگویی جزیی از شوآف آنهاست، ودر این دوران اسفناک واپیدمی بیماری بجای اینکه به مرخصی بیاید اورا اخراج می کنند .
هر سال در آستانه اردیبهشت ضربه ای به آموزش وپرورش می زنند وجسم فرتوت آن را بیشتر نیمه جان می کننداینبار با این موضوع!

حتما با این تصمیم می خواهند درس عبرتی برای دیگرمطالبه گران باشد،
تا دیگر نگویند ،کودک باز مانده از تحصیل ، معلم حق التدرس ، خرید خدمت ، بازنشسته ، شاغل… حقی دارند !
ولی باید بدانند این رفتارها در تاریخ ثبت خواهد شد وهرگز فراموش نخواهد شد که با اندیشه ها چه کردید، وروزی باید جوابگو باشید،لا اقل اگر دردی را از بدنه معلمان کم نمی کنید آنقدر به آن نیفزایید
گروه چالش صنفی معلمان ایران به شدت این رفتار نا بخردانه آموزش وپرورش را محکوم می کند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: