بیانیه جمعی از #زندانیان_سیاسی و عقیدتی زندان تهران بزرگ در حمایت از اعتراضات دانشجویان

اعتراضات

حادثه تلخ و ناگوار #جانباختن ده تن از دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات تهران دراثر واژگون شدن اتوبوس دانشگاه، که علت آن بی کفایتی مسئولین دانشگاه و مقامات کشوری میباشد و عدم عذرخواهی آنها از خانواده های جانباختگان و بازماندگان این حادثه، باعث خشمگین شدن دانشجویان و مردم معترض و به خیابان آمدن آنها، شده است.

➖ما جمعی از #زندانیان_زندان_تهران_بزرگ، با وجود عدم دسترسی به اخبار روز ایران و جهان، صدای حق طلبی و اعتراض امروز دانشجویان را در مقابل ظلم، بی عدالتی و نابرابری شنیدیم. این موضوع باعث دلگرمی و امیدواری ما شده است. درود بر شرف آن دسته از دانشجویانی که امروز به #نشانه_اعتراض، درمقابل دانشگاه تهران تجمع کرده و خواستار پاسخ مسولین شدند.
➖ما جمعی از زندانیان سیاسی و عقیدتی زندان تهران بزرگ، بی توجهی مسئولین و عاملین این جنایت را محکوم میکنیم و خواستار برکناری مسولین ذی ربط هستیم. از دانشجویان و مردم و زنان شجاع درخواست میکنیم تا زمان برکناری و محکوم شدن #مسببین این جنایت جانسوز به اعتراض خود ادامه دهند و ازحق خانواده جان باختگان دفاع کنند. باشد که برکناری مسولین ذی ربط و عذرخواهی آنها تسکین کوچکی بر درد بزرگ خانواده های عزیز دانشجویانمان باشد.
➖مطمئنا این تجمعات، ادامه #اعتراض به فقر، فساد دستگاههای حکومتی، تبعیض و نابرابری توسط دیگر قشرهای جامعه میباشد. امید است که این حق طلبی و آزادی خواهی در همه جا گسترش یابد.
به امید ایرانی آزاد، برابر و پر از رفاه
۱۰دی ماه۱۳۹۷
جمعی از زندانیان سیاسی و عقیدتی زندان تهران بزرگ

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اعتراضات
خیابانهای ماهشهر مسدود شد

خیابانهای ماهشهر مسدود شد ◾️ سه شنبه ۱۵ مهر ماه، مردم ماهشهر و رانندگان شهری در اعتراض به کمبود گاز و وضعیت موجود خیابانها را مسدود و در فرمانداری دست به اعتصاب زدند. در هر گوشه کشور اعتراضی برپاست.

اعتراضات
تجمع اعتراضی کارگران بخش های مختلف شرکت برق ویس ( رامین) در مقابل ساختمان شرکت در اهواز

۸ مهر ۹۹ : تجمع اعتراضی کارگران بخش های مختلف شرکت برق ویس ( رامین) در مقابل ساختمان شرکت در اهواز در این تجمع که در محوطه بیرونی شرکت در مسیر اهواز ملاثانی انجام شده است، کارگران خواستار پرداخت حقوق و مزایای معوقه خود شدند. پرداخت حقوق معوقه چندین ماه، …

بیانیه ها
بیانیه ۴۷ کشور جهان درباره نقض حقوق بشر در ایران؛ اعدام نوید افکاری منزجرکننده بود

بیانیه ۴۷ کشور جهان درباره نقض حقوق بشر در ایران روز جمعه ۴ مهر ماه ۱۳۹۹، چهل و هفت کشور عضو سازمان ملل متحد با انتشار بیانه‌ای نقض گسترده حقوق بشر در ایران را محکوم کردند. ۴۷ کشور عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد با محکوم کردن «نقض شدید …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: