بیانیه جمعی از فعالین سیاسی، مدنی و زندانیان سیاسی سابق و امروز، خطاب به رژیم دیکتاتوری جمهوری اسلامی

با نزدیک شدن به سالگرد قتل حکومتی مهسا (ژینا) امینی عزیز و سالگرد به خاک و خون کشیدن بهترین جوانان و فرزندان ایران و یادآوری خشونت عریان و وحشیانه رژیم خونخوار آخوندی، دور از ذهن نیست این رژیم بخواهد با دستگیری‌های فراقانونی، فضای رعب عمومی، ایجاد کرده و به خیال خام خود، جو عمومی را کنترل نماید.

رژیم دیکتاتوری و آدمکش جمهوری اسلامی بداند همچنان که سال گذشته با کشتن دختری بیگناه که نماد آزادگی ایرانیان گشته است ۶ ماه در خیابان نتوانست از حضور هزاران هزار مرد و زن ایرانی جلوگیری کند، در سالگرد این قیام مردمی نیز به احتمال زیاد هر بازداشت فعالان سیاسی و مدنی و صنفی می‌تواند جرقه‌ی فتح میلیونی میادین و خیابان‌های همه استان‌ها و شهرستان‌های ایران شود.

رژیم اعدامی بداند که با دستگیری و زندانی کردن الیت سیاسی و مدنی و دانشگاهی کشور نمی‌تواند از حضور غیورانه ملت پیشگیری کند.
مردم ایران می‌دانند زندانیان سیاسی در گذشته هزینه آزادی ایران را با جان خود داده‌اند و در ادامه هم برای نجات کشورشان بی‌منت مجدد هزینه پرداخت خواهند کرد.

جمهوری اعدامی آخوندی به آخر راه رسیده است و ما برای بار آخر مصلحانه یا خیرخواهانه از همه نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی می‌خواهیم در جنایات این آدم‌کش‌ها سهیم نشوند و به صف طویل مردم بپیوندند.

رژیم و عمله‌های فرمانبرش بدانند: با صدای رسا اعلام می‌داریم خودمان داوطلبانه آماده‌ایم با افتخار، خود را به زندان‌ها معرفی کنیم.
دیگر هیچ ایرانی غیرتمندی از زندان‌های شما ترسی ندارد.
اما بدانید اگر به بهانه پایین آوردن خشم عمومی در این سالگرد، اقدام به دستگیری هر کدام از فعالین دلسوز و شناخته شده و زندانیان سیاسی سابق کنید، بر این خشم و نفرت دامن زده و با دست خود، بر این آتش، بنزین می‌ریزید.
مرگتان آرزوی یک ملت شده است، این نتیجه عملکرد خائنانه و جنایتکارانه شماست.

باش تا روز سوختنت برسد.
.
۲۷ مرداد ۱۴۰۲

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: