زندانی سیاسی سهیل عربی محبوس در زندان تهران بزرگ  با نوشتن بیانیه ای اعلام کرد که قطعا واکنش ما به برگزاری انتخابات بعد از جنایت های اخیر رژیم در زمین و آسمان، باید فراتر از تحریم باشد.

وی در بخشی از این بیانیه گفته است: «رای ما کوکتل مولوتف و گلوله هایی است که به مکانها و عوامل برگزاری این نمایش کثیف پرتاب و شلیک می شود»

 

«نه و فراتر از آن
صندوق انتخابات رژیم جور و جهل، صندوق انتخابات متقلبان جنایتکار، هرگز عرصه نبرد ما نبوده و نخواهد بود. قطعا واکنش ما به برگزاری انتخابات بعد از جنایت های اخیر رژیم در زمین و آسمان، باید فراتر از تحریم باشد.
ما به کسانی که مردم را بدلیل اعتراض به بی تدبیری، ظلم و فساد حکومت آخوندی به رگبار گلوله بستند، و نخبگان را در هواپیما مورد هدف موشک هایشان قرار دادند، اجازه نمی دهیم این عمل وقیحانه را انجام دهند. ما جمهوری اسلامی را برسمیت نمی شناسیم و قطعا صندوقهای انتخابات عواملش را به آتش می کشیم.
رای ما کوکتل مولوتف و گلوله هایی است که به مکانها و عوامل برگزاری این نمایش کثیف پرتاب و شلیک می شود. دوران مدارا و بخشش به پایان رسید. دوران کنش مسالمت آمیز به پایان رسید و ما هر آینه با تمام توان و تلاش نسبت به براندازی این رژیم کثیف و جنایتکار اقدام خواهیم کرد و هرگز نگران فردای پس از جمهوری اسلامی نیستیم. زیرا توان تغییر در ایران را داریم. توان ایجاد دگرگونیهای بنیادین و آباد کردن سرزمینمان را داریم. (آلترناتیو همان جوانهای قیام آبانماه ۹۸ و نخبه های در زندانمان هستند)
بنابراین از هیچ تلاشی برای سرنگونی این رژیم دریغ نخواهیم کرد و اجازه برگزاری انتخابات را به آنها نخواهیم داد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: