بیانیه شورای هماهنگی رسانه های مردمی و مبارز نسبت به ترور دبیر کل جبهه اهل سنت مولوی ابراهیم صفی زاده توسط سپاه تروریستی

جامعه اهل سنت ایران با جمعیتی بالغ بر ۲۰ میلیون نفر بزرگترین اقلیت مذهبی و دینی کشور بشمار می آیند.
هموطنان شریفی که در بحث عقاید اسلامی خود، بر خلاف مدعیان حکومت ظلم و جور ولایت فقیه، همیشه اهل صلح و انصاف و برادری بوده و به ایرانی بودنشان افتخار می کنند

جامعه بزرگ اهل سنت پیوسته و با کمترین حاشیه در طی صدها سال اخیر به مرزبانی دلاورانه از ایران عزیز همت گماردند.
آنان مردمی سختکوش و بشدت محروم نگهداشته شده ای هستند که از کردستان تا بلوچستان و از ایلام و خوزستان تا بندر ترکمن و از سرخس تا زاهدان و بیرجند و چابهار همه جا مورد تبعیض قرار گرفتند.
درین میان علمای حق طلب اهل سنت از ابتدای انقلاب با شناخت ماهیت استبدادی این حکومت پرچمدار اعتراضات مدنی و عاری از خشونت بودند.
کسانی چون مولوی عبدالملک ملا زاده فرزند مولانا عبدالعزیز ملازاده ( رهبر اهلسنت ایران پیش از جناب مولانا عبدالحمید که اینک رهبری را بعهده دارند) ،کاک احمد مفتی زاده ،دکتر مولوی احمد سیاد،کاک ناصر سبحانی ،مولوی نعمت اله توحیدی ،شیخ محمدصالح ضیایی همگی از جمله مبارزان بزرگ این جامعه بودند که توسط رژیم در داخل و خارج کشور ترور و بشهادت رسیدند.

آخرین مورد از سری جنایات رژیم بر علیه علمای مبارز اهل سنت ترور ناجوانمردانه مولوی ابراهیم صفی زاده ( دبیر کل جبهه اهل سنت ایران) توسط سپاه است.
این مرد وارسته خراسانی در دوران فعالیت خود بارها تهدید، زندانی و بازداشت شد و در بار آخر پس از تحمل پنج سال حبس توام با شلاق تصمیم گرفت از کشور خارج شود.
ایشان در شهر هرات افغانستان ساکن شده اما همچنان علاوه بر تدریس به مبارزه سرسختانه اش ادامه داد.
هفته گذشته با دهان روزه در حالیکه به نماز جمعه میرفت مورد اصابت چند گلوله از سوی عوامل سپاه تروریست وابسته به ولی امر خود خوانده مسلمین قرار گرفت و پس از چند روز در بیمارستان به شهادت رسید.

شورای هماهنگی رسانه های مردمی و مبارز ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی سپاه ، مراتب تسلیت را به حضور خانواده داغدار آن مرد صالح و شریف و هم میهنان عزیز اهل سنت مبارز و مظلوم تقدیم می داریم و اعلام مینمائیم که مردم ایران در کنار شما عزیزان خواهد ایستاد

اندکی صبر سحر نزدیک است

پاینده باد ایران

#شورای_هماهنگی_رسانه_های_مردمی_و_مبارز
#سپاه_علیه_مردم

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: