بیدادگاه تجدید نظر به ریاست سید احمد زرگر پریسا رفیعی، فعال دانشجویی را به هفت سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم نمود.

ناقضین حقوق بشر را افشا میکنیم #

#ناقض_حقوق_بشر #چهره_جنایت #سیداحمد_زرگر

♦️سیداحمد زرگر به‌عنوان رئیس شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر تهران در تایید احکام اعدام برای معترضان به نتایج انتخابات ۸۸ و صدور حکم‌ زندان‌ برای روزنامه‌نگاران، فعالان سیاسی و مدنی مسئول است
🔺شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر تهران به ریاست سیداحمد زرگر، بدون برگزاری دادگاه، حکم بدوی را عینا تایید کرد.

#پریسا_رفیعی در جریان اعتراضات سراسری دی‌ماه ۹۶ بازداشت و در دادگاهی به ریاست محمد #مقیسه محجلسه دادگاه تجدید نظر وی که قرار بود در تاریخ ۱۱ تیرماه برگزار شود پس از حضور وی در شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران،به خانم رفیعی گفته شده است که طبق دستور رئیس قوه قضاییه، جلسه دادگاه تجدیدنظر وی برگزار نخواهد شد و حکم به صورت غیابی صادر می‌شود.
پریسا رفیعی پیشتر در مرحله بدوی توسط شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی مقیسه از بابت اتهامات اجتماع و تبانی، تبلیغ علیه نظام و اخلال در نظم عمومی مجموعا به ۷ سال حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق و ۲ سال ممنوع الخروجی و محرومیت از عضویت در گروه ها و احزاب محکوم شده بود.اکمه شده بود.

“پریسا در تمام مدت بازداشت تحت آزارهایی چون اعزام برای آزمایش بکارت و تهدید به اعدام و ضرب و شتم و ناخن کشیدن قرار گرفت. ضابط پرونده نیز در دوران بازداشت و در پاسخ به پیگیری‌های خانواده گفته بود پریسا چون همکاری نمی‌کند از حقوق قانونی‌اش محروم می‌شود.”

 

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: