بیش از سه ماه بی خبری پس از انتقال زندانی سیاسی علی مجدم به اطلاعات سپاه

خبر

برغم گذشت سه ماه از انتقال زندانی سیاسی علی مجدم به اطلاعات سپاه، خانواده وی هیچ اطلاعی از سرنوشت عزیزشان ندارند و در بی خبری و نگرانی از وضعیت او بسر می برند.

علی مجدم روز پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه ۹۹، از بند ۸ زندان شیبان اهواز به مکان نامعلومی منتقل شد. در آبان ۹۹، اخبار حاکی از انتقال وی به اطلاعات سپاه در فلکه استانداری و شکنجه و بازجویی در بازداشتگاه اطلاعات بود.

📌این منبع که نخواست نامش فاش شود اضافه کرد: «از زمان انتقال علی مجدم از زندان شیبان اهواز دیگر هیچ خبری از او در دست نیست و خانواده اش بشدت نگران وضعیت وی هستند»

«به علی مجدم بیش از سه ماه است که اجازه تماس با خانواده‌اش داده نشده و خانواده او از وضعیت عزیزشان بی اطلاع و در نگرانی به سر می برند».

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فوری شعار دانشجویان پلى تکنیک :«اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت»

فورى ⁩، دقایقى پیش، تهران: ‏نیروهاى امنیتى در ورودى پلى تکنیک را از بیرون به روى معترضان بسته اند تا آنها وارد خیابان نشوند. ‏ معترضان با شعار «بى شرف» و «اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت» علیه جمهورى اسلامى شعار مى دهند ‏

خبر
همبستگی نو با منصور اسانلو با نگاهی به زندگی سخت کارگران رانندگان و اتوبوسداران و کامیونداران

اعتراض و اعتصاب های مزدبگیران و راه های همبستگی پیرامون رسیدن به اعتصابا ت و اعتراضات با پروژه های هر اتوبوس یک چهار راه و همکاری دیگر مخالفان و ناراضیان با منصور اسانلو

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: