خواسته و پیام فاطمه وکیلی مادر زندانی سیاسی مجید اسدی خطاب به هموطنان و ارگانهای حقوق بشری :
پیام من که جگرگوشه ام الان کنج سلول ۲۰۹ از بیماری رنج می کشد، به وجدان های بیدار و هم وطنانم اینست که صدای ما را بشنوند و بدانند که خانواده زندانی های سیاسی تحت چه فشاری هستند و بی عدالتی در حقشان اعمال می شود.
از سازمان های حقوق بشری هم خواهش میکنیم صدای ما باشند. چون واقعا خانواده و خود مجید تحت فشار هستیم. مجید باید سریعا آزاد شود.
#مجید_اسدی

با گذشت بیش از یک ماه از انتقال سه زندانی، بی خبری از مجید اسدی پس از انتقال او به همراه محمد بنازاده امیرخیزی و پیام شکیبا به اوین و پرونده سازی برای این زندانیان

این سه زندانی سیاسی از تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۹ به طور ناگهانی به انفرادی های ۲۰۹ اوین منتقل شدند. این در حالی بود که پرونده آنها برای آزادی شان آماده شده بود اما وزارت اطلاعات مانع آزادی این سه زندانی شد.

زندانی سیاسی مجید اسدی همچنان در سلولهای انفرادی ۲۰۹ اوین محبوس است. وی که بشدت بیمار است، زیر فشار بازجویی و پرونده سازی های جدید و همچنین مصاحبه‌ تلویزیونی برای ابراز ندامت قرار دارد.

خانواده این زندانی سیاسی برغم مراجعات مکرر به بیدادسرا و ارگانهای دیگر، هیچ پاسخی درباره سرنوشت فرزندشان دریافت نکرده‌اند.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: