بیش از یک ماه بی خبری از مجید اسدی زیر بازجویی و شکنجه در ۲۰۹

خبر

خواسته و پیام فاطمه وکیلی مادر زندانی سیاسی مجید اسدی خطاب به هموطنان و ارگانهای حقوق بشری :
پیام من که جگرگوشه ام الان کنج سلول ۲۰۹ از بیماری رنج می کشد، به وجدان های بیدار و هم وطنانم اینست که صدای ما را بشنوند و بدانند که خانواده زندانی های سیاسی تحت چه فشاری هستند و بی عدالتی در حقشان اعمال می شود.
از سازمان های حقوق بشری هم خواهش میکنیم صدای ما باشند. چون واقعا خانواده و خود مجید تحت فشار هستیم. مجید باید سریعا آزاد شود.
#مجید_اسدی

با گذشت بیش از یک ماه از انتقال سه زندانی، بی خبری از مجید اسدی پس از انتقال او به همراه محمد بنازاده امیرخیزی و پیام شکیبا به اوین و پرونده سازی برای این زندانیان

این سه زندانی سیاسی از تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۹ به طور ناگهانی به انفرادی های ۲۰۹ اوین منتقل شدند. این در حالی بود که پرونده آنها برای آزادی شان آماده شده بود اما وزارت اطلاعات مانع آزادی این سه زندانی شد.

زندانی سیاسی مجید اسدی همچنان در سلولهای انفرادی ۲۰۹ اوین محبوس است. وی که بشدت بیمار است، زیر فشار بازجویی و پرونده سازی های جدید و همچنین مصاحبه‌ تلویزیونی برای ابراز ندامت قرار دارد.

خانواده این زندانی سیاسی برغم مراجعات مکرر به بیدادسرا و ارگانهای دیگر، هیچ پاسخی درباره سرنوشت فرزندشان دریافت نکرده‌اند.

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
‍ کسی که به مردم “خس و خاشاک” گفت، امروز با آنجلینا جولی ازنابرابری در جهان سخن می گوید…

رو که نیست سنگ پای قزوین هم در مقابل جمهوری اسلامی کم آورده است. “#محمود_احمدی_نژاد، در تائید سخنان #آنجلینا_جولی، هنرپیشه مشهور آمریکایی علیه تبعیض و سلطه‌جویی گفت: «با سخنان جولی در مورد “وجود تبعیض بنیادین در جهان” موافق هستم. برای اصلاح وضع جهان همه با هم و متحد تلاش خواهیم …

خبر
بازجو خبرنگارھای وزارت اطلاعات! آمنه سادات ذبیح پور اینم یک جور دو شغلی بودنه!

اینم یک جور دو شغلی بودنه! ولی نه از سر نداری و فرودستی؛ واسه خدمت به فرادستان! آمنه_سادات_ذبیحی_پوردو شغل دارد. بازجویی در زندان و گزارشگری تلویزیون. او از قبل از اعدام نوید افکاری خبر داشت. جالب است که «آمنه سادات ذبیح پور» از همه مسائل امنیتی قبل از وقوع خبر …

خبر
مخالفت با حضور امیرحسین مرادی در مراسم تشییع پیکر پدرش

مراسم خاکسپاری پدر امیر حسین مرادی پدر امیرحسین مرادی صبح امروز با حضور ده‌ها نفر از اعضای خانواده و نزدیکانش در «بهشت‌زهرا» به خاک سپرده شد. خانواده‌های سعید تمجیدی و محمد رجبی هم در این مراسم حضور داشتند. مقامات قضایی اجازه ندادند که امیرحسین در مراسم دفن پدرش شرکت کند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: