بیش از ۳۰۰۰ شهروند ایرانی همسو با دکتر محمدعلی طاهری خواستار سلب تابعیتشان از نظام جمهوری اسلامی ایران شده اند!

 

↙️ لینک پتیشن #درخواست_سلب_تابعیت شهروندان ایرانی از نظام ظالم جمهوری اسلامی:
http://chng.it/v7SK5MKq

در جنبشی بیسابقه بیش از ۳۰۰۰ نفر از یاران دکتر طاهری، زندانیان و فعالین سیاسی، آزادیخواهان و حق طلبان و شهروندان ایرانی با امضای پتیشن فوق و اعلام این مطلب که:
تابعیت جمهوری اسلامی را ازما سلب کنید!
در مقابل ظلم فراگیر، بیعدالتی، لگدمال کردن قوانین خود نظام، تبعیض، فساد گسترده و… ایستادند.

در نامه درخواست سلب تابعیت دکتر طاهری خطاب به حسن روحانی تاکید شده که دیگر هیچ امیدی به اصلاح و بهبود وضعیت عدالت وجود ندارد و بهمین دلیل است که ایشان این مجاهدت خداپسندانه را انجام داده است. همانگونه که تقاضا دهندگان سلب تابعیت به تحقق سلب تابعیتشان از مجرای قانونی دل نبسته اند بلکه همه این افراد حاملان این پیام و گواهان این مطلب هستند که نظام حاکم بر ایران عزیزمان ظالم است و در مقابل این ظلم نمیتوان ساکت ماند و مظلوم واقع شد. جانمایه این جنبش بی مانند در حقیقت همان لبیک به امر الهی 《لاتَظلمون ولا تُظلمون》میباشد که در نامه فوق به آن اشاره شد.

↙️ لینک نامه #درخواست_سلب_تابعیت دکتر طاهری از نظام جمهوری اسلامی ایران:
https://t.me/DORRTV/48737

این حرکت بینظیر تاریخی که برای اولین بار توسط ایرانیان انجام پذیرفته، مورد حمایت بسیاری هم قرار دارد و در عرصه های مختلفی که امکان ابراز حمایت سایرین از این جنبش #درخواست_سلب_تابعیت وجود دارد، از آن حمایت شده است.

↙️ صفحه رسمی #Taheri_Movement و حمایت از جنبش #درخواست_سلب_تابعیت در توییتر :
(@Taheri_Movement): https://twitter.com/Taheri_Movement?s=09
↙️ لینک کانال تلگرامی کمپین #درخواست_سلب_تابعیت برای ارسال تصاویر و دلنوشته ها :
http://t.me/salbetabeiyat
↙️ صفحه اینستاگرام برای اعلام حمایت از جنبش #درخواست_سلب_تابعیت :
https://instagram.com/taheriact
جنبش #درخواست_سلب_تابعیت که دکتر محمدعلی طاهری آن را بنا نهاده و تا کنون بیشتر از ۳۰۰۰ تن از شهروندان ایرانی به آن پیوسته اند، بعنوان یکی از کارآمدترین حرکتهای آزادیخواهانه و حق طلبانه در تاریخ پر فرازونشیب ایران ماندگار خواهد ماند. اینکه هزاران نفر از شهروندان یک کشور از این روش مدنی برای نشان دادن اعتراضشان نسبت به ظلم و بیعدالتی نظام حکومتیشان استفاده نموده اند علاوه بر اینکه به عنوان حرکتی نو و خلاقانه حائز اهمیت است اما ضمنا به روشنی نشان میدهد که جمهوری اسلامی به عنوان یک حکومت تا کجا در بحران مشروعیت غرق است. تا جائیکه اولین نظام حکومتی تاریخ شده که شهروندان کشوری که بر آن حاکم است از شر ظلم حاکمان، تقاضای سلب تابعیتشان را از نظام اعلام نموده اند و این افراد نه عده ای معدود و انگشت شمار که تا کنون هزاران نفر بوده اند. بی شک با گسترش این حرکت و حمایت دیگران از این جنبش، در خواست دهندگان سلب تابعیت جمهوری اسلامی بیشتر و بیشتر هم خواهند بود و بحران عدم مشروعیت نظام عمیق و عمیقتر.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: