ساعت ۱۰ شب یکشنبه ۲۹ دی ماه زندانی سیاسی اکبر باقری برچسبزی درد و بیماری و کم خونی مفرط بیهوش شدید. در پی آن ، زندانیان سایر اوضاع به بهداری دولت منتقل می شود. با استفاده از این پزشک می توان به پزشک معالج داد و ستد کرد و به خیرخواهی و کم خونی مفرط ، خون به قلبش اجازه نداد ، اما می توانیم به عنوان یک سرم بسنده کرده و از رابط کاربری خود استفاده کنیم.
وضعیت جسمی این زندانی سیاسی وخیم است و او به اولی ضعف قدرت و قدرت ایستادن بر روی پاهایش رابط. ویزای نیاز به پزشک پزشکی فوری در اختیار شما از زندان و عمل جابجایی.
زندانی سیاسی اکبر باقری به بدنسازی روده ، کم خونی ، بیماری کبد ، کلیه و بیماری پوستی مشاوران. در زندان اوین به تشخیص پزشک وی بایستی عمل جراحی جستجو می کنید. پیش از این بازدید بودجه در زندان اوین برای عمل جی به به نقل از اعزام شده است. اما به ناگهان در اردیبهشت ۹۸ به زندان تهران محل زندگی زندانیان با جرائم خشن منتقل شد.

اکبر باقری با وجود پیگیری های فراوان خانواده و وکیلش همچنان از رسیدگی پزشکی محروم بوده و از انتقال وی به زندان اوین ممانعت به عمل آمده است.
هم اکنون تعدادی از زندانیان سیاسی در زندان تهران بزرگ برخلاف اصل تفکیک جرائم با زندانیان جرائم خشن هم اتاق هستند. در این زندان مواد مخدر به وفور یافت شده و زندانیان معتاد به این دلیل درگیریهای خشونت بار و خونینی دارند که موجب ایجاد تهدیدات جانی برای زندانیان سیاسی می‌شوند.

اکبر باقری در تاریخ دوم اسفند ۹۶ در تجمع اعتراض غارت شدگان در مقابل مجلس در تهران دستگیر شد. وی پس از بازداشت به بند ۲۰۹ اوین منتقل گردید و مدت ۴۸ روز در سلولهای انفرادی ۲۰۹ تحت شکنجه و بازجویی قرار داشت. او در فروردین ۹۷ به بند ۴ زندان اوین منتقل و پس از حدود ۴ ماه در شعبه ۱۵ توسط قاضی صلواتی به ۹ سال زندان محکوم شد.

قاضی صلواتی وی را به اتهام اجتماع و تبانی به هفت سال و نیم و به اتهام تبلیغ علیه نظام به یک سال و نیم حبس تعزیری محکوم کرد. دادگاه تجدید نظر این حکم را عینأ تأیید کرد.

اتهامات وی «عضویت در سازمان مجاهدین خلق»، «فعالیت تبلیغی علیه نظام از طریق عضویت در تلگرام» و «تمرد از دستور ماموران امنیتی در حین انجام وظیفه» اعلام شده است.

اکبر باقری یک دختر ۶ ساله و مادری پیر دارد که سرپرستی آنان به عهده وی بوده است. خانواده وی در کرمانشاه سکونت دارند و به دلیل دوری راه و بیماری قادر به ملاقات وی نیستند. دختر او هم اکنون با مادر پیرش در شرایط سختی زندگی می کنند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: