بی‌خبری از مینا راد یک بانوی شاعر جوان پس از احضار به اداره اطلاعات

فرهنگ وهنر

از شاعر جوان لرستانی مینا راد پس از احضار به اداره اطلاعات دورود لرستان خبری نیست.

مینا راد شاعر جوان اهل و ساکن دورود لرستان در دی ماه سال گذشته پس از اعتراضات و تظاهرات سراسری در این شهر به اداره اطلاعات احضار و مورد بازجویی قرار گرفت.
وی پس از بازجویی آزاد شد. اما بطور مستمر با تماسهای مکرر همراه با تهدید ماموران اطلاعات مواجه بود.
مینا راد در تاریخ ۲۳ تیر ماه سال ۹۷ مجددا جهت بازجویی به اداره اطلاعات احضار و مورد بازپرسی؛ تهدید و فحاشی از طرف بازجویان قرار گرفته و در همان روز آزاد شد.
در هفته گذشته برای بار سوم مامورین اطلاعات او را برای بازپرسی به اداره اطلاعات احضار کردند. وی روز شنبه ۱۴ مهر ماه ۹۷ به اداره اطلاعات درود مراجعه کرد. اما پس از آن از وضعیت و شرایط وی هیچ اطلاعی در دست نیست.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
آیا به زودی شاهد مجازات رژیم ایران خواهیم بود!

‏بخشى از پرونده جورجیا، صفحه ٩، مورد ١۴: عوامل رژیم ایران و چین به دستگاههاى شمارش آراء، نرم افزار دومینیون، دسترسى داشته اند! پرزیدنت ترامپ چند ماه پیش به مقامات جمهوری اسلامی هشدار داده بود وی در گفتگو با “راش لیمبا” مجری رادیویی محافظه‌کار گفت: ایران این را می‌داند و …

خبر
🔴 اعتصاب، مدنی ترین شکل اعتراض در همه جای دنیا است و اعتراض به گرانی و طرز مملکت داری هم، حق مسلم ماست.

↩️ با اعتصاب‌های سراسریِ یک روزه در روز وسط هر هفته، هم به صورت نمادین و یکپارچه اعتراض خود را نشان میدهیم و هم، معیشت همکاران در اصناف مختلف، مختل نمیشود.

خبر
ویدیوی از وحشیگیری شبه نظامیان خامنه ای در عراق گروه جنایتکار موسوم به «ربع الله»

این جنایتکاران برای ایجاد رعب و وحشت این کار ها را می کنند. مقابله مردمی با این جنایتکاری ها ضعیف است، چون اینها از دروغ های اسلام استفاده میکنند تا به تعصب و جنایت خودشان لباس مقدس دین بپوشانند. ویدیوی از وحشیگیری شبه نظامیان خامنه ای در عراق گروه جنایتکار …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: