بی لیاقتی فرماندهان پرسنل را به کلیه فروشی کشانده است.

این تصویر حاکی از بی لیاقتی فرماندهان و مسئولینی ست که صدای فقر درجه داران باغیرت ارتش را نمی خواهند بشنوند. جهانیان آیا شما صدای فقر ارتش بی ادعا را می شنوید ؟؟ این گام های به پیش عیاران معیشت در ارتش است. آنها را غارت کرده اند. بانک سپه پولشان را دزدیده است. فرماندهان سپاهی ارتش حقوقشان را دزدیده اند. حکومت غرورشان را دزدیده است و فرماندهان سپاه دایم ارتشیان را تحقیر می کنند. رسانه های حکومتی نقش انها را در پیروزی های جنگ با عراق کمرنگ می کنند. قهرمانان ،وفرماندهان  ارتش درپیروزی و بازپس گیری خرمشهر  وشکست محاصره آبادان مثل نا خدا افضلی ، سرهنگ  عطاریان، سرهنگ کبیری ، سرهنگ اذر فر ، سرهنگ بیدگلی و صدها دلاور ارتشی  مردمی دیگر را اعدام می کنند یا از پشت ، با گلوله می زنند. و امروز معیشت ارتشیان را مورد حمله قرار داده اند. ایا با این کمپین کلیه فروشی که در ارتش راه افتاده است آبرویی برای حکومت بی آبرو با قی مانده است؟

آیا لحظه قیام عمومی نزدیک است؟

دار ارتشی کلیه می فروشد.

سلام همکارن
بعضی از دوستان در پی وی اومدن واز بنده ایراد گرفتن که بعد از اینکه یک مدت نبودید رویه ات عوض شده و ازگفتگوی من با یک مخاطب سپاهی ایراد گرفتند که مثلا میخای بگی ارتش و سپاه از نظر وضعیت برابر هستند..خدمت این دوستان عارضم که اصلا رویه من عوض نشده و هدف از نشر گفتگو فقط برای مشاهده مخاطبان بوده هرچند بنده اون برادران روبه چالش کشیدم و خدمت اونها عرض کردم لطفا به این سوالهای من جواب بدید که تاالان بدون جواب مانده..اگر از مخاطبان سپاهی میتونن لطفا جواب بدن تا به بعضی شبهه که نزذ پرسنل ارتش هست جواب داده بشه..
۱..کارت منزلت چیه؟
۲داروی رایگان دربیمارستانهای سپاه به چه نفراتی ارایه میگردد؟زمینهای مسکونی در اول خدمت حتی با پایین ترین درجه به کیا تحویل میدن؟
۳جریان رستوران و هتلهای رایگان در سراسر ایران اسلامی به کیا ارایه خدمات میکنه؟
۴وامهای کم درصد بدون سپرده به کدوم پرسنل پرداخت میشه
۵بعلت وضعیت بد معیشتی سپاه کدوم پرسنل به مسافرکشی و دستفروشی مشغوله ودر نهایت اگر اعتراض دارند مثل ارتش یک نمونه فیش حقوقی را انتشا ر بدن مثل فیش ۷۰۰هزاری که ما انتشارش دادیم…
فقطیک فیش حقوقی؟؟؟؟

کمپین اعتراض به وضعیت معیشت ارتش

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.