تجمعات اعتراضی مشتریان شرکت اطلس خودرو نسبت نسبت به عمل نکردن به تعهدات ادامه دارد

خبر

براساس گزارشی که ۱۲بهمن رسانه ای شد،برخی مشتریان اطلس خودرو دراعتراض به شرایط فروش و عدم تعهد این شرکت نسبت به تحویل خودروی اسپورتیج و سراتو، چندین مرتبه مقابل دفتر این شرکت تجمع کردند.

ماجرا به سال گذشته بر می گردد که قرار بوده امسال مشتریانی که خودروی اسپرتیج از اطلس خودرو ثبت نام کرده بودند طی ۹۰ روز خودروی خود را تحویل بگیرند. اما در تیر ماه امسال که دعوت نامه رسمی شرکت اطلس خودرو را گرفته بودند تا یک هفته بعد از دریافت دعوتنامه خودروی خود را تحویل بگیرند تا به امروز این شرکت خودروی آنها را تحویل نداده است.

photo_2018-02-02_15-51-54

از سوی دیگر هفته گذشته شرکت اطلس خودرو به مشتریان اسپورتیج خود اعلام کرده باید مابه التفاوت ۸۰ میلیونی دیگری را نیز پرداخت کنند که رقم نهایی خودرو ۲۸۰ میلیون تومان شده است!

شرکت اطلس خودرو علت این تفاوت قیمت را بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو عنوان می کند و به نظر می رسد دولت در تیرماه امسال با انجام این اقدام هرج و مرجی در بازار خودرو ایجاد کرده است.

سوال این است که چرا شرکت اطلس خودرو که با قیمت قطعی ۱۹۹ میلیون تومان قرارداد خود را امضا کرده و دعوت نامه نیز صادر کرده تا خودرو را تحویل دهد حالا بعد از گذشت چندین ماه خواهان پرداخت ۸۰ میلیون دیگر از سوی مشتریان شده است.

از سوی دیگر مشتریان خودروی سراتوی این شرکت نیز مشابه همین مشکل را دارند که باید ۵۵ میلیون دیگر مازاد بر آنچه قیمت قطعی بوده پرداخت کنند.

متاسقانه برخی مشتریان که از درخواست خود انصراف داده اند، شرکت اطلس خودرو موظف بوده ظرف دو هفته پول آنها را برگداند که بسیاری از افراد در سه ماه اخیر انصراف خود را اعلام کرده اند هنوز نتوانسته اند پول خود را پس بگیرند.

نکته جالب تر اینکه در قرارداد جدید مشتریان اطلس خودرو پس از پرداخت مبلغ مازاد الحاقیه ای وجود دارد که در آن آمده است که مشتری حق هیچ گونه اعتراض در خصوص قیمت خودرو، رنگ، سال پرداخت و … را ندارد.

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
اخبار هفتگی زندانیان سیاسی ۱ مهر ۱۳۹۹ با بیتا جوراب دوز و شکوفه آذرماسوله

همراه با گزارشات نقض حقوق بشر وبیانیه ها وپیام ها ونامه های زندانیان سیاسی : تیتر گزارشات: ۱- تحت_تعقیب از سوی مردم ایران: تصویرسید محمود ساداتی و مهرداد تهمتن، قاضی صادرکننده حکم قتل نوید افکاری ۲- زیر بار ظلم و دروغ نمی‌روم» پخش صدای #نوید_افکاری قهرمان بر مزارش ۳- روشن …

خبر
اسامی #زندانیان_سیاسی در #زندان_قرچک_ورامین

اسامی #زندانیان_سیاسی در #زندان_قرچک_ورامین که بدون رعایت اصل تفکیک جرائم در کنار زندانیان جرائم عمومی و گاها جرائم خشن نگهداری می‌شوند ترتیب اسامی:میزان حبس قابل اجرا از میان این زندانیان #گلرخ_ایرایی در پرونده پیشین خود نیز چند سال را در #بند_زنان #زندان_اوین محبوس بوده است  

خبر
همدردی صدیقه مالکی فرد، همسر هاشم خواستار، با خانواده ی زنده یاد نوید افکاری

مشهد: همدردی صدیقه مالکی فرد، همسر زندانی سیاسی هاشم خواستار، با خانواده ی زنده یاد نوید افکاری و اشاره به اعدام های جنایتبار گذشته ی رژیم جمهوری اسلامی ۹۹.۷.۳ #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: