تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه کاشان در اعتراض به کیفیت غذای سلف

درروز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ دانشجویان دانشگاه کاشان در محل سلف سرویس نسبت به بدی کیفیت غذای دانشگاه اعتراض کرده و با شعار دادن مطالباتشان را ابراز کردند.
شعارهای دانشجویان

«مسئول بی لیاقت استعفا استعفا»
واقعیت اما موج جدیدی ا زاعتراضات دانشجویی در سراسر ایران است
صداهایی که همواره برای خفه کردن شان؛ اوباشانی آماده به یراق بوده اند مانند درگیری های ۲۳ اردیبهشت ۹۸ دردانشگاه تهران .واقعیت این است که دانشجوی ایرانی پاسخ همه سرگشتگی ها و ستم های وارده بر دانشجویان را می خواهد
تبعیض؛ سهمیه بندی؛ شهریه های گزاف؛ نداشتن آموزش رایگان و ازهمه مهمتر عدم آزادی بیان و عدم آزادی پوشش از مطالبات دانشجوی ایرانی است که نظام توان پاسخگویی به آنان را ندارد.
مشکلات مربوط به تغذیه که همواره باعث بروز اعتراضات در دانشگاه ها بصورت دقیق تر چیست؟
در مورد غذا، شاید بتوان گفت که غذای ارائه شده در اکثر قریب به اتفاق دانشگاه های دولتی و به خصوص دانشگاه های تحت مسئولیت وزارت علوم، اولا از نظر مواد اولیه بسیار نامرغوب می باشد
از جمله محصولات گوشتی وارداتی که ماه ها در سردخانه مانده و طعم و ارزش غذایی خود را از دست داده و برنج و روغن نامرغوبی که پایین ترین قیمت تمام شده موجود در بازار را دارد.
همچنین دانشجویان دانشگاه کاشان در حمایت از اعتراضات دانشجویان دانشگاه تهران، اقدام به برگزاری تجمع شبانه کردند.
دوشنبه شب ۲۳اردیبهشت ماه دانشجویان دانشگاه کاشان در حمایت از تجمع و اعتراضات دانشجویان دانشگاه تهران که در همین روز برگزار شده بود، تجمع شبانه برگزار کردند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: