تجمع اعتراضی رانندگان حمل نخاله گرگان مقابل ساختمان شورای شهر

خبر

روز شنبه چهاردهم بهمن ماه، جمعی از رانندگان جمع ‎آوری نخاله‎ های ساختمانی شهرگرگان در مقابل درب سالن جلسه شورای شهر گرگان تجمع کردند و نسبت به انتقال محل تخلیه نخاله های گرگان اعتراض داشتند.

به همین دلیل تعدادی از این رانندگان که خود را نماینده ۶۰۰ راننده نیسان حمل نخاله های شهری معرفی می کردند درصحن شورا حضور یافتند و دغدغه های خود را برای پیگیری مسئولین مدیریت شهری بیان کردند.

photo_2018-02-05_16-27-18

نماینده این رانندگان انتقال نخاله‎های شهری را با ۱۰ هزار تومان پول کارگربرای بار زدن نخاله‌ و ۳۰ هزار تومان هزینه انتقال برای بردن به توسکستان مقرون به‌ صرفه نداست .

وی از سویی دیگر به فرسوده شدن برخی از خودروهای حمل بار اشاره کرد و افزود: یکی از دیگر مشکلات این انتقال محل تخلیه نخاله به توسکستان مقررات و سخت‎ گیری ‎های راهنمایی رانندگی در محور توسکستان است و همچنین چند نوبت تردد این میزان خودرو در این مسیر میزان ترافیک را نیز افزایش می دهد.

به گفته این نماینده رانندگان ؛ آنها با جمع ‎آوری نخاله از سطح شهر به زیبا‎سازی شهر کمک کردند اما از زمانی که محور توسکستان برای تخلیه نخاله ‎ها انتخاب شده و باعث شده است برخی از افراد نخاله های خود را در سطح شهر تخلیه کنند.

خواسته این افراد پیدا کردن زمینی نزدیک برای تخلیه نخاله بود و از اعضای شورای شهر و شهردار خواستند در این خصوص با آنها همکاری داشته باشند .

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چرا رژیم هارتر شده است؟ خامنه‌ای مرض‌های معمول همه دیکتاتورها در آخر عمر را دارد

چرا رژیم هارتر شده است؟ خامنه‌ای مرض‌های معمول همه دیکتاتورها در آخر عمر را دارد کاوه کامرانیان 🔸انقلاب‌های رنگین در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی همیشه کابوس خامنه‌ای بوده و مخصوصا فروپاشی اتحاد شوروی او را دچار وحشت کرد. همان زمان گفته می‌شد که لیست بلند بالایی از یلتسین‌های بالقوه …

خبر
🔶 آخرین قمار جمهوری اسلامی با کارت هسته‌ای خود

کیا حمیدی ماجراجویی خارجی یا خودزنی داخلی 🔸دوم ژوئیه بود که سازمان انرژی اتمی ایران از وقوع حادثه‌ای در تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم نطنز در استان اصفهان خبر داد. همچون رویه همیشگی جمهوری اسلامی ابتدا خبر مسکوت گذاشته شد تا رسانه‌های خارجی آن را پوشش دهند و بعد مقامات مربوطه درمورد …

خبر
یورگن هاردت: «نقض مداوم حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست»

سخنگوى سیاست خارجی فراکسیون دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی در پارلمان آلمان: نقض مداوم حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست؛ مرگ نوید افکاری باید در سیاست ما در ایران تأثیر بگذارد. 🔸بوندستاگ آلمان روز جمعه در مورد اعدام نوید افکاری کشتی گیر ایرانی و سیاست این کشور در مورد …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: