تجمع اعتراضی کارگران ذوب آهن مقابل ساختمان اداری توحید ذوب آهن، ۲۹ بهمن ۹۶

خبر

خواستها فوری بازنشستگان که در نامه خود اعلام کرده بودند:
مواردی که در آخرین نامه شماره ١٢١٠٠٣۴۶ کانون به مدیر عامل محترم ذوب آهن نوشته شده بود از قرار ذیل است.

١ – انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی دارندگان دفترچه سلامت.

٢ – پرداخت هزینه های انجام شده توسط خود عزیزان از اواخر سال ٩۴ تا دی ماه سال٩۵.

photo_2018-02-19_20-40-31

٣ – انعقاد بیمه عمر و حوادث برای سال ٩٧.

۴ – پرداخت و تسویه هزینه تکملی دندانپزشکی از ٩۵/١٢/١ لغایت ٩۶/١٠/١ تا ٧٠ درصد آن ، و ارائه بیلان و عملکرد حساب مربوط به آن ، که نزد بیمارستان شهید مطهری پولاد شهر است.

۵ – پرداخت غرامت همکاران عزیزمان که از مهر ماه سال ٩٣ تا اردیبهشت سال ٩۴ برحمت ایزدی پیوسته اند (رحمه الله علیهم) ، و ذوب آهن یکطرفه قراردادش را با بیمه قطع کرده است.

۶ – پرداخت عیدی.

٧ – پرداخت بن سالی یکبار.

٨ – پرداخت مبلغ حدود شش میلیارد و اندی تومان به صندوق بازنشستگی فولاد جهت برگرداندن و محاسبه ٢ سال میانگین بجای ۵ سال بازنشستگان از تاریخ ٩٣/۴/١ تا تاریخ ٩۴/١١/١ و لغو تعهد اخذ شده غیر قانونی از ایشان.

٩ – انعقاد قرارداد با یکی از بیمه های ایران یا ملت یا … برای دارندگان دفترچه های درمانی فولاد ، تا عزیزان در سر تا سر کشور بتوانند از خدمات آن قرارداد بهرمند گردند.

١٠ – برای برقراری حقوق بازنشستگان تا دی ماه امسال هم قرار شد اقدام نموده ، تا حقوق آن عزیزان پرداخت گردد.

زیر فشار اعتراض این کارگران قبلا مصوب شده بود که عیدی و بن کارگران سالی یکبار پرداخت شود و دستور اجرای آن را تا تاریخ دهم اسفند ٩۶ اعلام شده است. و قرار شد تا تاریخ پانزدهم اسفند ٩۶ مجوز اجرایش صادر شود.

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پناهجوی ایرانی در ناکجاآباد؛ امید طوطیان از گرفتاری در بین دو گذرگاه مرزی می‌گوید

امید طوطیان، هنرمند پناهجوی ایرانی، از نیمه ماه سپتامبر در منطقه حائل در جزیره قبرس سرگردان است امید طوطیان، هنرمند ایرانی که جلای وطن کرده است، چند روزی است که در منطقه حائل در بین دو گذرگاه بین جمهوری قبرس و منطقه قبرس شمالی گرفتار شده است. او در اوایل …

خبر
🔴فوری : فیلم آتش زدن بیدادگاه ضدانقلاب شیرازمکانی که حکم ظالمانه ‌قتل نوید افکاری را صادر کرد

جوانان غیور شیراز بیدادگاه  ضدانقلاب مکانی که حکم ظالمانه ‌قتل نوید افکاری را صادر کرد به آتش کشیدند🔥✊ ایول ایول شیرای شیرازی   ساعتی قبل جوانان شرافتمند شیرازی دادگاه انقلاب محل صدور احکام ظالمانه علیه زندانیان سیاسی را به آتش کشیدند. ماموران خامنه‌ای بلافاصله وارد محل شدند و برای پاک‌کردن …

خبر
مزدوران رژیم در این ویدیو ها را شناسایی و به همه معرفی کنیم.

باشد که پاسخ جنایت هایشان را از مردم بگیرند. ‼️امیر سعیدی #کرمانشاه از مزدوران بسیجی گردان ضد شورش امام علی در کرمانشاه که نقش فعالی در سرکوب اعتراضات مردم و جوانان در کرمانشاه داشته است. هرگونه اطلاعات و مشخصات از این مزدور را در اختیار راسویاب قرار دهید. 🔸هشدار به …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: