تجمع اعتراضی کارگران ذوب آهن مقابل ساختمان اداری توحید ذوب آهن، ۲۹ بهمن ۹۶

خبر

خواستها فوری بازنشستگان که در نامه خود اعلام کرده بودند:
مواردی که در آخرین نامه شماره ١٢١٠٠٣۴۶ کانون به مدیر عامل محترم ذوب آهن نوشته شده بود از قرار ذیل است.

١ – انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی دارندگان دفترچه سلامت.

٢ – پرداخت هزینه های انجام شده توسط خود عزیزان از اواخر سال ٩۴ تا دی ماه سال٩۵.

photo_2018-02-19_20-40-31

٣ – انعقاد بیمه عمر و حوادث برای سال ٩٧.

۴ – پرداخت و تسویه هزینه تکملی دندانپزشکی از ٩۵/١٢/١ لغایت ٩۶/١٠/١ تا ٧٠ درصد آن ، و ارائه بیلان و عملکرد حساب مربوط به آن ، که نزد بیمارستان شهید مطهری پولاد شهر است.

۵ – پرداخت غرامت همکاران عزیزمان که از مهر ماه سال ٩٣ تا اردیبهشت سال ٩۴ برحمت ایزدی پیوسته اند (رحمه الله علیهم) ، و ذوب آهن یکطرفه قراردادش را با بیمه قطع کرده است.

۶ – پرداخت عیدی.

٧ – پرداخت بن سالی یکبار.

٨ – پرداخت مبلغ حدود شش میلیارد و اندی تومان به صندوق بازنشستگی فولاد جهت برگرداندن و محاسبه ٢ سال میانگین بجای ۵ سال بازنشستگان از تاریخ ٩٣/۴/١ تا تاریخ ٩۴/١١/١ و لغو تعهد اخذ شده غیر قانونی از ایشان.

٩ – انعقاد قرارداد با یکی از بیمه های ایران یا ملت یا … برای دارندگان دفترچه های درمانی فولاد ، تا عزیزان در سر تا سر کشور بتوانند از خدمات آن قرارداد بهرمند گردند.

١٠ – برای برقراری حقوق بازنشستگان تا دی ماه امسال هم قرار شد اقدام نموده ، تا حقوق آن عزیزان پرداخت گردد.

زیر فشار اعتراض این کارگران قبلا مصوب شده بود که عیدی و بن کارگران سالی یکبار پرداخت شود و دستور اجرای آن را تا تاریخ دهم اسفند ٩۶ اعلام شده است. و قرار شد تا تاریخ پانزدهم اسفند ٩۶ مجوز اجرایش صادر شود.

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام حشمت اله طبرزدی «دبیرکل جبهه دمکراتیک ایران» به مناسبت ۷ آبان

تنها راه آسایش ملت ایران گذار از این رژیم فاسد است حشمت طبرزدی رهبر دانشجویی سال های گذشته و دبیرکل جبهه دموکراتیک مردم ایران و سخنگوی جنبش دموکراسی و حقوق بشر در میتینگ بزرگداشت ۷ آبان و زاد روز کورش بزرگ می‌گوید که کورش بنیان گذار حقوق بشر و برابری …

خبر
وحشت رژیم از فراخوان مهندس طبرزدی برای ۷ ابان

ه دنبال فراخوان عمومی مهندس طبرزدی دبیر کل جبهه ی دموکراتیک ایران و سرباز ازادی میهن برای گرامیداشت ۷ ابان به منظور سرنگونی رژیم فاسد ولایت فقیه، وحشت سراپای رژیم را فرا گرفته و علاوه بر تعطیل کردن استان پارس و استان یزد، اینک چنین تهدید هایی به صورت پیامک …

خبر
در گرامیداشت روز ۷ آبان – #روز_کوروش_کبیر؛ کوروش کبیر فاتح بابل مرکز قدرت و شکوه شاهان

کوروش بزرگ : «بگذارید هر کسی به آئین خویش باشد. زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید و هر کس آزاد است به زبان قبیله خود تکلم کند. آدمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها آرزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان آرزوی من است….» …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: