تجمع اعتراضی کارگران گروه صنعتی فولاد آذربایجان‌غربی

خبر

🔴تجمع اعتراضی کارگران گروه صنعتی فولاد آذربایجان‌غربی نسبت به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی و وعده های توخالی مسئولین طراز اول استان مقابل استانداری آذربایجان غربی برای چندمین بارphoto_2018-01-28_12-40-23

🔹🔸🔹روزچهارم بهمن ماه برای چندمین بار، کارگران گروه صنعتی فولاد آذربایجان‌غربی دراعتراض به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی و وعده های توخالی مسئولین طراز اول استان مقابل استانداری آذربایجان غربی تجمع کردند.

اخراج ازکار وعدم پرداخت ماه ها حقوق و حق بیمه عمده‌ترین مشکلات مطرح شده توسط کارگران به شمار می‌رود.

این کارگران پس از اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی و خانه کارگر آذربایجان غربی برای چندمین بار ر مقابل استانداری آذربایجان غربی تجمع اعتراضی برپا داشتند.

کارگران معترض کارخانه فولاد ارومیه:

«دیگر از سر دادن وعده های پوچ و توخالی مسئولان خسته شده ایم. امروز ما و خانواده هایمان نیازمند عزمی جدی و عملی مفید و موثر از مسئولان در راستای حل مشکلاتمان هستیم. مگر حقوق ماهیانه هر کارگر چقدر است که حال این حقوق به معوقه افتد و ۱۰ یا ۱۱ ماه از آن را ندهند؟ مسئولان از وضعیت معیشتی کارگران اطلاع دارند؟!»

«هیچ می دانند زمانی که کودکانمان گرسنه می خوابند حالمان چگونه است؟ اکنون بیش از ۶ ماه است که در ادارات مختلف خواستار مطالبات خود هستیم اما هرکدام وعده ای می دهند امروز ما خواستار حقوق خود هستیم و وعده ای عملی از مسئولان می خواهیم.»

«خواستار وعده ای با جامه عمل از مسئولان هستیم» این تنها یکی از خواسته های این کارگران اخراج شده گروه صنعتی فولاد ارومیه است اما هوز هیچ مسئولی از استانداری آذربایجان غربی جهت جویا شدن حال این کارگران به سراغشان نیامده است.

«به داد ما کارگران فولاد ارومیه برسید، عدم پرداخت یک سال حقوق و سنوات، عدم پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی» پیام دیگری است که بیشتر کارگران برگه ای با این مضمون در دست داشته و خواستار دادرسی هستند اما چه کسی به داد آنان خواهند رسید؟!»
کارخانه فولاد ارومیه واقع در ارومیه – کیلومتر ۳۲ جاده مهاباد در زمین ۳۰۰ هکتاری با زیربنای موجود ۱۵۰ هزار مترمربع و فضای ۱۲۰ هزار مترمربعی در حال احداث، در پنج بخش نوردلوله خاورمیانه، فولاد ، لوله و پروفیل، فولاد ترابر، لوله گاز و گالوانیزه فعالیت دارد.
#تجمع_اعتراضی

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
‌شش سال از اعدام محسن امیراصلانی گذشت.

‌شش سال از اعدام محسن امیراصلانی به اتهام توهین به «مقدسات» و یونس «نبی» و بدعت در اسلام گذشت. سالگرد اعدام ‎محسن امیراصلانی است. در آغازین روزهای مهرماه ۱۳۹۳، محسن امیراصلانی که به جرم ارتداد و توهین به یونس نبی به اعدام محکوم شده بود و حکم او دو بار …

خبر
اخبار هفتگی زندانیان سیاسی ۱ مهر ۱۳۹۹ با بیتا جوراب دوز و شکوفه آذرماسوله

همراه با گزارشات نقض حقوق بشر وبیانیه ها وپیام ها ونامه های زندانیان سیاسی : تیتر گزارشات: ۱- تحت_تعقیب از سوی مردم ایران: تصویرسید محمود ساداتی و مهرداد تهمتن، قاضی صادرکننده حکم قتل نوید افکاری ۲- زیر بار ظلم و دروغ نمی‌روم» پخش صدای #نوید_افکاری قهرمان بر مزارش ۳- روشن …

خبر
اسامی #زندانیان_سیاسی در #زندان_قرچک_ورامین

اسامی #زندانیان_سیاسی در #زندان_قرچک_ورامین که بدون رعایت اصل تفکیک جرائم در کنار زندانیان جرائم عمومی و گاها جرائم خشن نگهداری می‌شوند ترتیب اسامی:میزان حبس قابل اجرا از میان این زندانیان #گلرخ_ایرایی در پرونده پیشین خود نیز چند سال را در #بند_زنان #زندان_اوین محبوس بوده است  

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: