تجمع اعضای شرکت تعاونی نورپران دراعتراض به بلاتکلیفی ۲۹ساله مقابل استانداری زنجان

خبر

🔹🔸🔹روزشنبه ۱۹اسفند،اعضای شرکت تعاونی نورپران دراعتراض به بلاتکلیفی ۲۹ساله شان مقابل استانداری زنجان تجمع کردند.
جمعی از اعضای شرکت تعاونی مسکن نورپران زنجان با تجمع در مقابل استانداری زنجان خواستار رسیدگی به مشکلات خود شدند. تجمع‌کنندگان ضمن گلایه از بلاتکلیفی اعضای شرکت تعاونی مسکن نورپران خواستار حل مشکل ۲۹ ساله خود شدند.
یکی از اعضای این شرکت ضمن اعتراض به وضعیت شرکت گفت: ۳۰ سال است بلاتکلیف هستیم هر چند جلساتی در این زمینه برگزار شده ولی مشکلات هنوز رفع نشده است.

photo_2018-03-11_19-46-43

وی با اشاره به اینکه طبق دستور وزیر برای رفع مشکل این شرکت تعاونی یک کار گروه تشکیل شده و مسائل یک هزار و ۸۰۰ نفر از اعضای شرکت تعاونی مورد بررسی قرار گرفته ولی تا کنون مصوبات این کار گروه اجرایی نشده است .
وی با بیان اینکه مسؤولان برای اجرای مصوبه امروز و فردا می‌کنند، افزود: اعضای شرکت به هیات رئیسه و مسؤولان بدبین شده و هر روز به شرکت تعاونی مراجعه می‌کنند.

عضو شرکت تعاونی مسکن نورپران زنجان با اشاره به مسائل و مشکلات اعضای شرکت افزود: با توجه به اینکه اعضای اصلی این شرکت از اقشار مختلف در سطح معیشتی ضعیف جامعه هستند از مسؤولان می خواهیم که تکلیف ما را روشن کنند.

یکی دیگر از اعضای شرکت تعاونی افزود: من زمانی ۳۰ سال داشتم با هزاران امید و آرزو عضو این شرکت شدم در حالی که امروز با گذشت حدود ۳۰ سال من ۶۰ سال سن دارم و هنوز نتوانسته‌ام زمینی از شرکت تعاونی بگیرم و سرپناهی برای خود تهیه کنم.

یکی دیگر از معترضان با بیان اینکه از اردیبهشت سال ۷۰ در شرکت تعاونی عضو شدم و مبلغ مورد نیاز عضویت برای دریافت زمین را واریز کردم، تصریح کرد: تاکنون چندین بار تجمع کرده‌ایم اما تا کنون زمینی دریافت نکرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه مسؤولان علت عدم ارائه زمین را غیر مجاز بودن شرکت اعلام می‌کنند، افزود: مجوز تاسیس شرکت را در آن زمان حوزه علمیه برای طلاب و روحانیون داده بود.

وی با اشاره به اینکه جلسات مختلفی با حضور مسؤولان استانی در راستای رفع مشکل این شرکت برگزار شده است، افزود: ما از مسئولان می‌خواهیم تا با رسیدگی به این مشکلات به ما کمک کنند تا ما هم سرپناهی داشته باشیم.
#تجمع_اعتراضی

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
گرامیداشت چهلم ⁧ #نوید_افکاری جاوید نام قهرمان / ⁩ در مزار وی

  نشستن در سیاهی‌ها گناهه تفنگم را بده تا ره بجویم که هر کی عاشقه پایش به راهه برادر بیقراره … برادر شعله‌واره… برادر دشت سینه‌ش لاله زاره… روز پنجشنبه اول آبان مراسم چهلم نوید افکاری با حضور خانواده و دوستدارانش بر سر مزار او برگزار شد. طبق خبرهای رسیده …

خبر
تصاویر ماشین های هاروستر کشت نیشکر که توسط افراد مسلح، مورد هجوم قرار گرفت

تصاویر ماشین های هاروستر کشت نیشکر که دیشب پنج شنبه ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۹ توسط افراد مسلح، مورد هجوم قرار گرفته و خسارتی مالی به جای گذاشت. 💥زنده باد اتحاد، زنده باد اعتصاب سراسری کارگران #اتحاد_اعتصاب #نان_کار_آزادی_ #شادی_رفاه_آبادی #نابود_باد_استثمار_و_کار_مزدی ⭐️ زنده باد اتحاد و همبستگی طبقاتی کارگران بر علیه ستم …

خبر
پیام ارسال شده به کانال تلگرامی سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه

پیام جمعی از کارگران عسلویه به نمایندگی از همکاران نامه اعتراضی ۲۰۰۰ کارگر عسلویه ما ۲۰۰۰ کارگر پیمانی در عسلویه هستیم. اعتصاب کردیم. برای اینکه سطح دستمزدهایمان پایین است و آنرا هم با تاخیر میپردازند. برای اینکه به وضع نابسامان خوابگاهها و غذا خوردی و دستشویی ها و غیره اعتراض …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: