تجمع جلوی سازمان ملل : محکوم کردن رژیم اسلامی کشتار و شکنجه مردم ایران

منصور اسانلو سخنگوی ستمدیدگان دادخواه ایران

ما امروز از یکساعت دیگر جلوی سازمان ملل متحد بدلیل محکوم کردن رژیم اسلامی برای کشتار و شکنجه مردم ایران ، و آنکه صدای اعدامی های ایران را به گوش جهانیان برسانیم. که در ایران رژیم ترور، مرگ، جهل، جنایتکار، تبه کار و قاتل دولتی اسلامی حاکم و به نابودی ایران و ایرانیان مشغول است. با دو خواسته
١- نه به اعدام و شکنجه در ایران
و
٢- زندانی سیاسی آزاد باید گردد!
با فرتورهای برخی از زندانیان سیاسی و اعدامی ها آنجا جلوی ساختمان اصلی سازمان ملل متحد بصورت سمبلیک حضور می یابیم تا از همه مردم و کشورها و نهاد های جهانی بخواهیم تا برای جلوگیری از کشتار جوانان و مردم ایران به ما ایرانیان برانداز و دموکراسی خواه کمک کنند. در شهر نیویورک خیابان اول و تقاطع خیابانهای ۴٢ و۴٣ خواهیم بود.
از ساعت ۴ عصر تا ۶ غروب آنجا خواهیم بود. فردا شنبه و پس فردا یکشنبه هم به این حضور برای طرح همین خواسته ها، در جلوی سازمان ملل متحد در شهر نیویورک از ساعت ۴ تا ٧ عصر ادامه خواهیم داد.
از همه ی ایرانی ها، و انسانهای باشرف و آزادی خواه و نجات بخش ایران از شر حکومت ضحاکی – اسلامی خامنه ای می خواهیم در صورتیکه که وجدان دارند، و این موضوع را از همه ی کارهای تکراری زندگی شان مهم تر می دانند و نزدیک نیویورک هستند، به ما بپیوندند!
دیگران هم در دیگر شهرهای جهان حتا یکنفره این میتینگ را برگزارکنند. عکس و ویدیو های خود را از این میتینگ ها برای ما در گروه ستمدیدگان داددخواهی اجرایی بفرستند.؟کپیشنهاد می کنیم آخر همه هفته https://t.me/khabargar ها و ویک اند ها لااقل چارساعت وقت برای آزادی ایران بصورت میدانی بگذارند. منتظر هم میهنان آزاده هستیم.
منصور اسانلو سخنگوی ستمدیدگان دادخواه ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: