تجمع مالباختگان شرکت فردادکار آمیتیس در دادسرای ناحیه ۳۱ تهران

 

مالباختگان شرکت فردادکار آمیتیس، در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده و تخلفات بازپرسان پرونده کلاهبرداری این شرکت، در مقابل دادسرای ناحیه ۳۱ تهران تجمع برگزار کردند.

مالباختگان با تنظیم نامه‌ای خطاب به صادقی ریاست دادسرای انتظامی قضات، نسبت به عملکرد بازپرسان با اسامی عظیمی‌نژاد و مخبریان‌نژاد در روند این پرونده کلاهبرداری اعتراض کرده‌اند.

بر اساس این نامه، تعداد شاکیان ده هزار نفر از سرمایه‌گذاران و مالباختگان شرکت فردادکار آمیتیس و مبلغ کلاهبرداری ۳ هزار میلیارد تومان عنوان شده است.

شاکیان موارد تخلفات بازپرسان را به این شرح اظهار کرده‌اند: صادر کردن دستورات غیر شفاف و غیر معقول، صدور عقدها و قرارهای نامناسب، ایجاد تعلل و رکود در جریان پرونده، تفکیک شکایات به چند دسته، آزاد کردن متهمان با قید وثیقه سبک علیرغم آگاهی از مبلغ کلاهبرداری و متواری شدن آنها.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران

تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران امروز چهارشنبه ۶ بهمن‌ماه کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران در اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق قانونی خود و عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در محوطه شرکت دست به تجمع زدند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان امروز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه در محوطه کارخانه دیت به تجمع زدند.

ویدیو ها
راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی

راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی صبح امروز دوشنبه ۴ بهمن ماه جمعی از کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: