تجمع نیشکر هفت‌تپه در پانزدهمین روزاعتصاب

ویدیو ها

⬆️فوری فوری سخنان شجاعانه کارگر هفت تپه در بیدادگاه اختلاسگران

کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه در پانزدهمین روز اعتراض و اعتصاب خود، مقابل فرمانداری و بازار شهرستان شوش تجمع کردند.
.
از جمله مطالبات این کارگران لغو خصوصی سازی و بازگشت به کار کارگران اخراج شده است.
❌❌فوری فوری
سخنان کارگر هفت تپه در دادگاه اختلاسگران

امروز ۲ تن از فعالین کارگری (محمد خنیفر و یوسف بهمنی) جهت حضور در دهمین جلسه دادگاه کارفرماهای هفت تپه و سایر متهمان ارزی با هزینه شخصی و با سختی و مشقت خود را به محل دادگاه رساندند.
پس از حضور درب بیدادگاه و با هماهنگی که با مسئولان بیدادگاه شد، یوسف بهمنی به نمایندگی از کارگران هفت تپه در این جلسه دادگاه شرکت کرد.
یوسف بهمنی فعال کارگری مستقل و نماینده کارگران هفت تپه در دادگاه حاضر شد ودر دقایق پایانی بیدادگاه،بهمنی بلند شد و اعلام کرد:آقای قاضی من کارگر هفت تپه هستم و هزار کیلومتر و با هزار هزار تومان پول جمع کردن سایر فعالین خود را به این بیدادگاه رسانده ام تا صدای کارگران باشم.
بهمنی:از زمانیکه بخش خصوصی به اینجا اومده،به جز فلاکت و بدبختی و نکبت هیچ دستاوردی نداشته.
تمام حضار در بیدادگاه که آماده خروج ازبودند با فریادهای بهمنی به طرف او خیره شدند و دوربین همه خبرنگاران به طرف او چرخید و مشتاقانه منتظر شدند ببینند که در دل کارگر هفت تپه چیست!!
بهمنی: آقای مسعودی مقام قاضی محترم دادگاه،از جنابعالی تقاضا دارم تا هرچه سریعتر تکلیف این پرونده رو مشخص کنید تا وضعیت شرکت فورا مشخص بشه،چون دیگه کارگر پول نون هم نداره،نوزاد های کارگران شیر خشک ندارند،کارگر میخواد کار کنه تا نیشکر خراب نشه ولی پول بنزین نداره.
در این هنگام امیر اسدبیگ و دور بریاش سعی دارن با دادوبیداد صدای یوسف رو خاموشش کنن

یوسف بهمنی نماینده کارگران هفت تپه خطاب به امیر اسدبیگی: حرف مفت نزن،۴ساله داری حرف مفت می زنی ،دیگه بسه تمام منطقه رو به اشوب کشیدی،دیگه اجازه نمی دیم.

قاضی مسعودی خطاب به امیر:بشین سرجات ،بزار حرفشو بزنه
یوسف بهمنی کارگر هفت تپه : آقای قاضی هر موقع اینا پروندشون میاد بالا،از کارگرا به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند.چرا اینطوریه؟!

یوسف بهمنی :آقای قاضی چرا وقتی من کارگر ادعای حقمو می کنم،برام پرونده سازی می کنن و لباس زندان تنم می پوشن ولی امید اسدبیگی با این حجم عظیم از فساد با کت و شلوار داره راست راست می چرخه!!؟کجای این عدالته؟!!

امیر اسدبیگی:مگه ما لباس زندان تنتون پوشوندیم؟!!

بهمنی:بله شما و دوربریاتون ما رو بدبخت کردید و به این فلاکت رسوندید
یوسف بهمنی :اقای قاضی تمام پروژه هایی که اینا به اسمش ارز گرفتن،فقط سندسازی و دروغ بوده و هیچ کار مثبتی تو این ۴سال نداشتند
یوسف:آقای قاضی یه زمانی هفت تپه ابهتی برای خودش داشت،این آقایون کارمون رو به جایی رسوندن که کمیته امداد میخواد بیاد به کارگران کمک کنه!!این سرنوشتیه که این آقایون برامون درست کردن.
یوسف بهمنی نماینده آگاه کارگران هفت تپه اعلام کرد :آقای قاضی از شما دو درخواست دارم
۱-اعلام خلع ید این آقایون
۲-پرداخت تمام مطالبات از حقوق و بیمه تا بقیه مطالبات
یوسف بهمنی گفت: اقای قاضی ،مردم مریض دارن،مریض سرطانی دارن،مشکل دارن

یوسف بهمنی همچنین در پایان سخنان تاثیرگذار و شجاعانه خود خطاب به شاه محمدی دادستان پرونده:

آقای شاه محمدی مشمول الضمه اون نوزادهای هفت تپه که شیر خشک ندارند، هستید اگر کوچکترین عقب نشینی در برابر این مفسدین بکنید.

 

تپه--۹

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
فایل صوتی بیدادگاه #نوید_افکاری که امیدوار به تغییر این نظام میشوی!

درود بر قهرمانی ات. سلام به جنگ ات. نبردی ناعادلانه را بردی! سلام و درود بر تو که باعث غرور آدم، باعث افتخار و عامل تولید امید به تغییر این نظام میشوی! در بخشی از این فایل صوتی، نوید افکاری سعی در ارائه دفاع در مقابل قاضی دارد که با …

ویدیو ها
بشنوید: مادر محمد نوری‌زاد، زندانی سیاسی در یک پیام صوتی، خطاب به علی خامنه‌ای

شیر زن ، مادر محمد نوری‌زاد، زندانی سیاسی در یک پیام صوتی که به ایران اینترنشنال ارسال شده، خطاب به علی خامنه‌ای گفت اگر فرزندش را آزاد نکند، او را رها نخواهد کرد. محمد نوری‌زاد از منتقدان علی خامنه‌ای و یکی از امضاکنندگان بیانیه درخواست استعفای خامنه‌ای است.  

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: