تحریم انتصابات حکومتی فرمایشی توسط جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین

این زندانیان در قسمتی از این بیانیه نوشتند: «واقعیت اینست که در طی بیش از ۴ دهه آحاد مردم ایران، معنای اسلامیت و جمهوریت مورد ادعای آخوندهای مفت خور را درک کرده اند. مردم ایران می دانند که آنها جز قتل، غارت، اعدام و کشتار و حذف مخالفان ارمغانی برای ایران و ایرانی نداشته اند. از این رو اعتمادی به صندوقهای رأی وجود ندارد و مردم ایران بصورت یکپارچه، این انتخابات را مانند همه دوره های پیشین تحریم و بایکوت کرده اند.»

آنها اعلام کردند: «ما جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین ضمن تحریم نمایش انتخابات، اعلام می کنیم که رای ما نیز مانند مادران جانباختگان راه آزادی در آبان ۹۸، سرنگونی است و از عموم مردم ایران می خواهیم که در همراهی با همه داغدیدگان و خانواده‌های شهیدان راه آزادی از آغاز تا امروز، از شرکت در انتخابات خودداری کنند.»

 

سیرک انتخابات خامنه ای با قلع و قمع وسیع خودی های نظام بیش از هر چیز موقعیت ضعیف حاکمیت دیکتاتوری ولایت فقیه را بخوبی نشان می دهد. خامنه ای حتی تحمل کمترین نق زدن از درون دم و دستگاه خود را ندارد و چاره ای پیش روی خود ندارد جز اینکه بار دیگر گارد خود را در مقابل نارضایتی های جامعه و هراس از شکل گیری اعتراضات سراسری ببندد.

این همان شرایطی است که پس از دی ماه ۹۶ و در نتیجه خیزشهای جامعه ایران، پدیدار شده و جز شکست و سقوط برای خامنه‌ای نخواهد داشت.

واقعیت اینست که در طی بیش از ۴ دهه آحاد مردم ایران، معنای اسلامیت و جمهوریت مورد ادعای آخوندهای مفت خور را درک کرده اند. مردم ایران می دانند که آنها جز قتل، غارت، اعدام و کشتار و حذف مخالفان ارمغانی برای ایران و ایرانی نداشته اند.

از این رو اعتمادی به صندوقهای رأی وجود ندارد و مردم ایران بصورت یکپارچه، این انتخابات را مانند همه دوره های پیشین تحریم و بایکوت کرده اند.

ما جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین ضمن تحریم نمایش انتخابات، اعلام می کنیم که رای ما نیز مانند مادران جانباختگان راه آزادی در آبان ۹۸، سرنگونی است و از عموم مردم ایران می خواهیم که در همراهی با همه داغدیدگان و خانواده‌های شهیدان راه آزادی از آغاز تا امروز، از شرکت در انتخابات خودداری کنند.

زندان اوین
خردادماه ۱۴۰۰
جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: