ترامپ مستقل، خرخره رژیم اسلامی را رها نمی کند! .

گزارش

«علی بیگدلی»، کارشناس مسائل بین‌الملل، در رابطه پیشنهاد سه کشور اروپایی به شورای حکام برای صدور قطعنامه علیه جاعش گفت: کاهش تعهدات در چهار مرحله باعث و نارضایتی طرفداران‌مان در اروپا شد. الان به مرحله‌ای رسیده که اقدامات ما در چهار مرحله زمینه‌ را برای اینکه آمریکا بتواند روی کشورهای تاثیر بگذارد، فراهم کرد.
بیگدلی افزود: از طرف دیگر گزارش دبیرکل سازمان و هم گزارش آژانس شرایطی را به وجود آورد که اتحادیه اروپا ناچار شد به سمت و سوی آمریکا قدم‌های بیشتری را بردارد و این به نفع آمریکا تمام شد.
این کارشناس مسائل بین‌الملل درباره واکنش چین و روسیه عنوان کرد: در مورد اینکه روسیه و چه خواهند کرد باید منتظر ماند. لاوروف در دیدار با آقای ظریف خیلی با طمانینه و با احتیاط اظهارنظر کرد. در حال حاضر بین آمریکا و دو توافق پنهانی در حال صورت گرفتن است، یکی بر سر و دیگری است.
او با بیان اینکه روس‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که سوریه را بدون بشار اسد می‌خواهند در حالیکه جاعش سوریه را با بشار می‌خواهد، بیان کرد: این اختلافات هم به وجود آمده و جاعش رفته رفته در حال خارج شدن از فضای سوریه است
بیگدلی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود که پرونده ما از آژانس به شورای امنیت می‌رود، گفت: اینکه در شورای امنیت مطرح شود و بتواند رای بیاورد، یک مرحله جدیدی است. اگر در شورای امنیت رای بیاورد و جاعش متهم به تخطی از موازین قطعنامه‌ها شود، ممکن است پرونده ایران ذیل فصل هفتم منشور https://t.me/khabargar قرار گیرد و در آن صورت کارجاعش دشوار خواهد شد. طبق شواهد، آمریکا منهای تحریم‌ها دارد فضاها و منافذ جاعش را روز به روز محدودتر می‌کند.

@mansoor1999

https://t.me/khabargar

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام زندانی سیاسی پیروز منصوری در پاسخ به ادعای اعزام زندانیان به مراکز درمانی

در پی ادعاهای اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه زندانیان به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل می شوند، زندانی سیاسی پیروز (محمدعلی) منصوری طی پیامی به دروغ بودن این ادعا پرداخت و نوشت این ادعا «دروغی است که مرغ های پخته تاریخ را هم به خنده وا می …

خبر
مولود حاجی‌زاده یکی دیگر ازروزنامه‌نگارانی که به دلیل سوال درباره کشتار آبان به زندان محکوم شد

مولود حاجی‌زاده، روزنامه‌نگار در رشته توییتی نوشت: «برای اینکه نوشتم چرا در آبان ۱۵۰۰ نفر کشتید یکسال حبس گرفتم، برای اینکه گفتم چرا به هواپیما شلیک کردید، به جزای نقدی محکوم شدم، حالا دو سال حکم پرونده قبلی هم از تعلیق درآورده‌اند و بنا به اجرایش دارند.» مولود نوشت که …

خبر
مقاومت شهروندی با منصور اسانلو : با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه،

با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه، همبستگی های بزرگ‌تر را در مسیر های سیاسی پیشنهاد می‌کند . مسیر دموکراسی از تقاطع و اتحاد تشکل های. مردمی مثل سندیکاها می گذرد.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: