ترامپ مستقل، خرخره رژيم اسلامي را رها نمي كند! .

«علی بیگدلی»، کارشناس مسائل بین‌الملل، در رابطه پیشنهاد سه کشور اروپایی به شورای حکام برای صدور قطعنامه علیه جاعش گفت: کاهش تعهدات در چهار مرحله باعث و نارضایتی طرفداران‌مان در اروپا شد. الان به مرحله‌ای رسیده که اقدامات ما در چهار مرحله زمینه‌ را برای اینکه آمریکا بتواند روی کشورهای تاثیر بگذارد، فراهم کرد.
بیگدلی افزود: از طرف دیگر گزارش دبیرکل سازمان و هم گزارش آژانس شرایطی را به وجود آورد که اتحادیه اروپا ناچار شد به سمت و سوی آمریکا قدم‌های بیشتری را بردارد و این به نفع آمریکا تمام شد.
این کارشناس مسائل بین‌الملل درباره واکنش چین و روسیه عنوان کرد: در مورد اینکه روسیه و چه خواهند کرد باید منتظر ماند. لاوروف در دیدار با آقای ظریف خیلی با طمانینه و با احتیاط اظهارنظر کرد. در حال حاضر بین آمریکا و دو توافق پنهانی در حال صورت گرفتن است، یکی بر سر و دیگری است.
او با بیان اینکه روس‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که سوریه را بدون بشار اسد می‌خواهند در حاليكه جاعش سوریه را با بشار می‌خواهد، بیان کرد: این اختلافات هم به وجود آمده و جاعش رفته رفته در حال خارج شدن از فضای سوریه است
بیگدلی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود که پرونده ما از آژانس به شورای امنیت می‌رود، گفت: اینکه در شورای امنیت مطرح شود و بتواند رای بیاورد، یک مرحله جدیدی است. اگر در شورای امنیت رای بیاورد و جاعش متهم به تخطی از موازین قطعنامه‌ها شود، ممکن است پرونده ایران ذیل فصل هفتم منشور https://t.me/khabargar قرار گیرد و در آن صورت کارجاعش دشوار خواهد شد. طبق شواهد، آمریکا منهای تحریم‌ها دارد فضاها و منافذ جاعش را روز به روز محدودتر می‌کند.

@mansoor1999

https://t.me/khabargar

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: