حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه حکومت اسلامی وارد آلمان شد. رسانه های جمهوری اسلامی با خوشحالی و آب و تاب سفر او به کنفرانس امنیتی مونیخ را بازتاب داده و عکس و فیلم هایی از دیدار او از جمله با آنالنا بائرباک وزیر امور خارجه آلمان را منتشر کرده اند. حضور یک عنصر تروریسم بین المللی در آلمان و دعوت از نماینده حکومتی که در پرونده اش اعدام هزاران نفر و شلیک به مردم معترض در خیابانها و شلیک به هواپیمای مسافربری و دهها جنایت دیگر نقش بسته است، یک افتضاح سیاسی برای دعوت کنندگان و برای دولت آلمان است.

ملاقات وزیر امور خارجه آلمان با او، اتفاقی است که در آلمان با اعتراض نهادهای مدافع حقوق انسان مواجه شده و خانم وزیر باید پاسخ ما را بدهد که چگونه است با نماینده حکومت زن ستیز و جنایت پیشه اسلامی ملاقات میکند و به آنها مشروعیت میدهد و سپس لابد مجددا از حقوق زنان و فمینیسم و حقوق انسان حرف خواهد زد.

مماشات و همراهی با حکومت اسلامی ایران یک لکه ننگ در پرونده سیاسی دولت آلمان از چهل و چند سال پیش تا به امروز است. دست دوستی دادن با دستهایی که به خون مردم ایران آلوده است، برای ادامه روابط اقتصادی و سیاسی با این حکومت، بی پرنسیپی حک شده در سیاست دولت آلمان است.

ما در ادامه و در همسویی با مبارزات مردم ایران علیه این حکومت فاشیست، مماشات دولت آلمان با تروریستهای حاکم بر ایران را افشا و به شکست می کشانیم.

مینا احدی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: