تف به این حکومتی که بوسه را ممنوع ولی بریدن سر زنان درش آزاد است.

گزارش

پدر ریحانه عامری فقط به خاطر اینکه از نظر او، دختر ۲۲ ساله دیر به خانه آمده بود، با تبر سر دخترش را زد. تف به این مملکتی که نظام جمهوری اسلامی کاری کرده که کودک نه ساله را بزرگ حساب میکنند تا شوهرش بدهند، ولی زن ۲۲ ساله باید به پدر تبر به دست جواب پس بدهد که کجا بوده است؟ چرا دیر آمده است!
تف به این حکومتی که بوسه را ممنوع ولی بریدن سر زنان درش آزاد است. تف به این دین که داس و تبر و زدن سر و قطع انگشت و در اوردن چشم را به ایران آورد. هر چه زنان این مملکت میکشند از دست خشونت حاکم میکشند. از دست دین تبر بدستان و خشونت طلبان میکشند.
از خواهر ریحانه عامری که گزارش قتل خواهرش را نوشته میخواهیم که ساکت ننشیند. زبان دادخواهی خواهرش علیه کشتار زنان این مملکت بشود. سکوت نکند. چون با سکوت زنها دو بار میمیرند. اول بار زیر داس و تبر، دوم در سکوتی که جمهوری اسلامی به این مملکت تحمیل کرده است.
مهرنوش موسوی

#اکس_مسلم_اسکاندیناوی
#اسلام_پلید
#اکس_مسلم
#جمهوری_اسلامی_سرنگون_سرنگون
#زن_کُشی
#ناموس_پرستی
#اسلام_هراسیم
#ریحانه_عامری

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» : ⭕️ ابوالقاسم صلواتی، قاضی مرگ تحریم‌شده

گزارش سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» درباره قاضی تحریم‌شده جمهوری اسلامی ابوالقاسم صلواتی، قاضی ایرانی، به دلیل وارد کردن اتهامات ساختگی و محکوم کردن متهمان به مرگ یا حبس طولانی مدت، شهرت زیادی دارد و به «قاضی اعدام» و «قاضی مرگ» معروف است. سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» در گزارشی …

خبر
انتقال اجباری بهنام محجوبی،زندانی عقیدتی و درویش به تیمارستان امین آباد

. بهنام محجوبی، درویش گنابادی محبوس در اندرزگاه ۸ سالن ۹ زندان اوین امروز یکشنبه ۶ مهر ۹۹ در پی وخامت حال بصورت اورژانسی به تیمارستان امین آباد تهران اعزام شد. این زندانی عقیدتی در طی روزهای گذشته بر اثر بی توجهی مسئولان زندان اوین برای اعزام به مرکز درمانی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: