بیانیه شماره ۲ برون مرزی جبهه دموکراتیک ایران بابت اتهامات وارده مرتبط به اعدام حشمت الله طبرزدی دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران هموطنان، پیشتر در بیانیه شماره یک برون مرزی جبهه دموکراتیک ایران عنوان شده بود که مهندس حشمت الله طبرزدی پس از طی دو ماه شکنجه های روحی و روانی در یکی از بازداشتگاه‌های مخوف انفرادی، به تازگی به بند عمومی زندان مرکزی اصفهان منتقل شده است. او در بند عمومی این زندان فرصت پیدا کرده است تا در تماس با اعضای خانواده اش از وضعیت مخوف طول بازداشتی خود بگوید و دست به افشاگری جدید بزند . حشمت الله طبرزدی در این افشاگری جدید گفته است که بازجویان شکنجه گر ، ۲۱ موارد اتهامی سنگین بر او وارد ساختند که متاسفانه چهار اتهام از میان بیست و یک اتهام وارده، برای او حکم اشد مجازات اعدام بهمراه دارد. بازجویان شکنجه گر در تمامی بازجویی هایشان، طبرزدی را تحت فشار شدید شکنجه های روحی و‌ روانی قرار دادند تا او تمامی چهار مورد اتهام وارده اعدام را به گردن بگیرد و تک تک آن اتهامات را امضا نماید و در صورت امضا نیز یک درجه عفو شامل حال او‌ خواهد شد و از اعدام نیز بیرون خواهد آمد و در غیر اینصورت او چهار بار اعدام خواهد گرفت، اما طبرزدی با تمام قدرت مقاومت کرد و حاضر نشد به امضای پرونده های ساختگی برای چهار بار قربانی شدن گردن نهد. یکی از چهار مورد تفهیم اتهامی که حکم اعدام برای طبرزدی در بر دارد مربوط است به تشویق او به حمله نظامی علیه عوامل مؤثر رژیم اسلامی! ناگفته نماند که دستگاه قضایی و سازمان زندانها بارها تلاش کردند تا طبرزدی را برای محاکمه از زندان به دادگاه منتقل کنند اما او گفته است که دادگاه رژیم ولی فقیه را به رسمیت نمی شناسد و تا اینجای کار با مقاومت و سر و صداهای زیاد از رفتن به دادگاه امتناع ورزیده است . اخبار تکمیلی از سوی خانواده حشمت الله طبرزدی بابت او در بیانیه شماره سه جبهه برون مرزی دموکراتیک ایران به اطلاع عموم خواهد رسید. شماره تماس با خانواده حشمت الله طبرزدی . ۱- حسین طبرزدی در ایران ۰۰۹۸۹۱۹۵۷۲۸۴۸۱ ۲- فاطمه طبرزدی در سوئد. ۰۰۴۶۷۰۲۱۱۱۱۹۳ زنده باد آزادی ، گسسته باد زنجیر استبداد. جبهه بیرون مرزی دموکراتیک ایران سه شنبه ۲۹ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی برابر با چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ خورشیدی بیانیه شماره یک در ذیل ضمیمه است. بیانیه شماره ۱ جبهه بیرون مرزی دموکراتیک ایران بابت آخرین وضعیت حبس حشمت اله طبرزدی دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران و
کامبیز نوروز زاده از اعضای شورای مرکزی جبهه دموکراتیک ایران
حشمت اله طبرزدی که در ۲۴ سپتامبر (۲ مهر ماه) از سوی نیروهای امنیتی با وضعی توام با خشونت و ضرب و جرح با چشم بند بر چشمان و کشیدن بر روی کف اتاق، بازداشت شده بود، طبق آخرین اخبار بدست آمده از خانواده او که در اختیار جبهه برون مرزی دموکراتیک ایران قرار داده شده، حاکی از این است که او پس از طی دو ماه شکنجه های روحی و روانی در بازداشتگاه‌های مخوف انفرادی، به تازگی به بند عمومی زندان مرکزی اصفهان منتقل شده است. اخبار تکمیلی بابت حشمت اله طبرزدی، بزودی در بیانیه ای جداگانه از سوی جبهه برون مرزی دموکراتیک ایران به اطلاع عموم خواهد رسید.
آخرین اخبار دریافتی بابت کامبیز نوروز زاده حاکی از این است که هفته ها از ربایش او می‌گذرد اما تاکنون هیچ خبری از او و محل نگهداری او بدست نیامده است. رژیم میدانست که کامبیز نوروز زاده بعلت قدرت روابط عمومی و اخلاق بالای سیاسی و نیز برقراری ارتباط آسان با همه گروه های اپوزیسیون و حتی شخصیت های منفرد سیاسی به غایت قادر است بر روی اتحاد همگانی تأثیر مثبت بگذارد، لذا با این نگاه امنیتی بود که او بصورت زننده ای دستگیر و با گذشت هفته ها، تاکنون هیچ خبری از او بدست نیامده است. جبهه برون مرزی دموکراتیک ایران نه تنها بازداشت حشمت اله طبرزدی و و کامبیز نوروز زاده را محکوم می‌‌کند و خواستار آزادی بی‌ قید و شرط آنها است بلکه به شدت نگران از وضعیت آنها در زندان است. لازم به یاد آوری است که وضعیت حشمت اله طبرزدی بعلت شکنجه های حاصله روحی و روانی در طی دو ماه حبس انفرادی از سوی نیروهای امنیتی در شرایط بسیار نامطلوبی قرار دارد .

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: