تهدید جانی محمدحسین سپهری و جواد لعل محمدی ،از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی

جواد لعل‌محمدی، عضو کانون صنفی معلمان مشهد و از امضا کنندگان نامه ۱۴ نفره که خواهان استعفای رهبر جمهوری اسلامی اعلام کرده است که پس از انتشار این نامه تماس های مکرر و تهدیدآمیزی دریافت کرده است.

محمدحسین سپهری، دیگر فعال حقوق معلمان در مشهد نیز از ایجاد مزاحمت برای خود و خانواده‌اش از سوی فردی ناشناس خبر داده است.

محمدحسین سپهری، یکی از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی و تغییر «قانون اساسی»، طی روزهای گذشته از سوی فردی مورد آزار و تهدیدهای جانی قرار گرفته است.
محمدحسین سپهری طی چهار روز گذشته از سوی افرادی تحت تعقیب بوده که قصد حمله به این معلم را داشته‌اند.
محمدحسین سپهری در این مدت چندین بار با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو برای برخورد با او کرده اما پلیس توجهی به این مساله نکرده‌است.

✔️ این فرد در ساعات مختلفی در روز به منزل محمدحسین سپهری مراجعه کرده و خواستار ملاقات حضوری با او شده است.

✔️ آقای سپهری در خصوص آخرین مراجعه این فرد می گوید: «با مراجعه مجدد این فرد از پارکینگ بیرون رفتم و مشغول فیلم‌برداری از او شدم؛ در همین حال پسرم از بالکن فرد را می‌بیند که چاقویی در پشت خود پنهان کرده است و دور ماشین می‌چرخد. همسرم در تماس با پلیس این مساله را عنوان و درخواست کمک کرد اما متاسفانه با وجود انتظار یک ساعته ما برای حضور پلیس، هیچ کس مراجعه نکرد.»

✔️ محمدحسین سپهری، فعال فرهنگی که سابقه احضار و بازجویی در هیات تخلفات اداری آموزش و پرورش و دادگاه انقلاب شهر مشهد را نیز دارد، از جمله ۱۴ امضاکننده نامه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی و تغییر «قانون اساسی» است.

✔️ او طی ویدیو های متعددی مخالفت خود را با نظام جمهوری اسلامی اعلام و تأکید کرده مقصر وضعیت فعلی کشور، شخص رهبر جمهوری اسلامی است.

✔️ این فعال فرهنگی سابقه احضار و بازجویی در هیات تخلفات اداری آموزش و پرورش و دادگاه انقلاب شهر مشهد را نیز دارد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: