تهدید کانال سپاه تروریستی پاسداران به آدم ربایی های جدید اینبار بازداشت جمشید شارمهد!!

گزارش

 

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی شنبه ۱۱ امرداد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد جمشید شارمهد مسئول گروه «تُندر» از گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی را در «عملیاتی پیچیده» بازداشت کرده است.

تهدید کانال سپاه پاسداران به آدم ربایی های جدید!!

وزارت اطلاعات اعلام کرد: جمشید شارمهد، رییس رادیو تندردر آمریکا را بازداشت کرده است

🔴جمشید شارمهد جاسوس سپاه (؟): خبر دستگیری شارمهد ترفند جدید سپاه برای نمایش اقتدار توخالی

بر اساس این گزارش جمشید شارمهد یکی از جاسوسان سپاه بود که با راه اندازی یک رادیو بعد از دستگیری فرود فولادوند در سال ۱۳۹۰ خود را رهبر گروه تندر معرفی میکرد و اینک سپاه وانمود می کند او را که جاسوس خودشان بوده دستگیر کرده است.

جمشید شارمهد و گروه اطلاعات سپاه و سخنان رزیتا منطقی سخنگو و همکار سابق فرود فولادوند که در لایو با علی جوانمردی جمشید شارمهد را به عنوان رییس رادیو تندر تکذیب میکند

بهرحال چه این فرد از نیروهای سپاه باشد یا خیر سایت خبرگر معتقد است این گونه اخبار و بولد کردن آن توسط خبرگذاری های داخلی تنها به دلیل ایجاد ترس و وحشت و ایجاد عدم اتحاد بین مبارزین داخل و خارج میشود وخصوصا با هدف نشان دادن قدرت پوشالی دیکتاتوری اسلامی علی خامنه ایست که این روزها در ضعیف ترین شرایط قراردارد چه از نظر داخلی و چه از نظر مشکلات اقتصادی و کرونا وهمچنین انحراف افکار عمومی از متمرکز شدن به اخبار اعدام ها در ایران و اعتراضات و تجمعات گروه هایی چون تجمعات و اعتصابات بیش از چهل روزه نیشکر هفت تپه و دیگر اعتراضات مردمی ایست

 

و تنها اطلاعات وسپاه با روکردن این مهره ها سعی در نمایش قدرت پوشالی وروبه انتهای خود میباشند ودر نهایت اگر این فرضیه ها درست هم نباشد نهایتا مثل همیشه حکومت دیکتاتوری علی خامنه ای دست به آدم ربایی دیگری زده است که از نظر تمامی قوانین حقوق بشری وبین المللی محکوم میباشد واین حربه ها ی نخ نما نشده تروریست های سپاه وزارت اطلاعات نخواهد توانست ترسی در دل مبارزین واقعی برای آزادی سرزمین ایران بیندازد

مشخص نیست بازداشت او در کجا و چگونه صورت گرفته اما گفته میشود آقای «جمشید شارمهد» در ترکیه به چنگال نیروهای امنیتی رژیم افتاده و این بار دیگه وضعیت بغرنج امنیتی فعالان سیاسی را در ترکیه را به رخ می کشد”

شنیده‌‌ها حاکیست شارمهد در ترکیه و با همکاری سازمان اطلاعات این کشور «میت» بازداشت شده است. گروهی می‌گویند او ساکن لندن و گروهی می‌گویند در آمریکا ساکن بوده است.

در برخی خبرها و سایت های  حکومتی ذکر شده است که وی در ایران دستگیر شده است

ترکیه اخیرا دو جوان ایرانی را که در تظاهرات آبان ۹۸ شرکت داشتند و به آن کشور فرار کرده بودند را نیز به دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی تحویل داد که بیدادگاه انقلاب برای آنها حکم اعدام صادر کرده است

وزارت اطلاعات: شارمهد از خاک آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکاری در ایران را هدایت می‌کرد.
-سخنگوی وزارت خارجه: رژیم آمریکا تروریست‌های شناسنامه‌دار را در خاک خود جای داده و از آنها در ابعاد و اشکال مختلف حمایت و پشتیبانی می‌کند.
-حامیان  اسلامی در توییتر با اشاره به بازداشت روح‌الله زم و جمشید شارمهد، مخالفان جمهوری اسلامی در خارج از کشور را تهدید به سرنوشت مشابه کرده‌اند.

گروه «تندر» در سال ۱۳۸۳ توسط فتح‌الله منوچهری مشهور به «فرود فولادوند» تاسیس شد. فولادوند خرداد ۱۳۸۵ ناپدید شد و از سرنوشت او تا امروز خبری در دست نیست. .

اردیبهشت ۱۳۸۷ حدود یک ماه پس از انفجار در حسینیه «سیدالشهدا» شیراز وزارت اطلاعات مدعی شد چند عضو انجمن پادشاهی را که در هتل جهان در تهران مشغول ساخت بمب برای کار گذاشتن در مراکز حساس پایتخت بودند دستگیر کرده است.

گروه تندر زیر عنوان «انجمن پادشاهی ایران» فعالیت می‌کرد. نهادهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی انجمن پادشاهی‌ ایران را مسئول چند خرابکاری از جمله بمب‌گذاری در مقابل منزل امام جمعه نهاوند در ۲۴ دی ۱۳۸۸ معرفی کرده‌اند و حتی ادعا شد که آنها در ترور مسعود علی‌محمدی از دانشمندان اتمی جمهوری اسلامی نقش داشته‌اند.

عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از وزارت اطلاعات برای بازداشت شارمهد گفت «رژیم آمریکا در حالی خود را در کنار مردم ایران معرفی می‌کند که تروریست‌های شناسنامه‌دار و کسانی که مسئولیت چندین عملیات تروریستی داخل ایران را بر عهده گرفته و دستشان به خون مردم و شهروندان بی‌گناه ایرانی آلوده است را در خاک خود جای داده و از آنها در ابعاد و اشکال مختلف حمایت و پشتیبانی می‌کند».

موسوی همچنین گفت «آمریکا باید پاسخگوی حمایت از این گروهک تروریستی و دیگر گروهک‌ها و جانیانی که از داخل آمریکا هدایت عملیات خرابکارانه، مسلحانه و تروریستی علیه مردم ایران را بر عهده دارند و خون شهروندان ایرانی را بر زمین می‌ریزند، باشد».

همزمان، حامیان جمهوری اسلامی و چند اکانت امنیتی، فعالان سیاسی و روزنامه‌نگاران مخالف و منتقد جمهوری اسلامی را تهدید به دستگیری کرده‌اند.

روز شنبه ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که جمشید شارمهد – از اعضای ارشد گروه تندر، زیرمجموعه انجمن پادشاهی ایران – «در پی عملیات پیچیده» بازداشت و به ایران بازگردانده شده است.
‌‌
در اطلاعیه‌ای که توسط وزارت اطلاعات منتشر شده است ادعا شده که جمشید شارمهد «از آمریکا علمیات مسلحانه و خرابکارانه» را هدایت می‌کرد.

جمشید شارمهد در سال ۲۰۰۴ میلادی وبسایت تندر و در سال ۲۰۰۷ میلادی رادیو تندر را راه‌اندازی کرده بود. او پس از ناپدیدشدن فرود فولادوند، رئیس پیشین گروه تندر، به عنوان رئیس این گروه معرفی شده بود.

فتح‌الله منوچهری با نام مستعار فرود فولادوند موسس گروه تندر بود که در سال ۱۳۸۶ در ترکیه ناپدید شد. خانواده آقای فولادوند اعلام کرده‌اند او توسط نیروهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی ربوده و به ایران منتقل شده است.

.jpg

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
بازهم کشتارحیوانات وسگ های بی پناه این باردر منطقه ماهدشت

به گزارش حامیان حقوق حیوانات بیش از بیست سگ بی سرپرست و بی پناه توسط سم در چاده ماهشهر به سمت تهران کشته شده اند . این اقدامات معمولا توسط شهرداری های منطقه انچام میشود شهرداری های چنایتکاری که بارها با وحشی گری به کودکان کار حمله میکنند و آنها …

خبر
اخبار هفتگی زندانیان سیاسی – ۲۴ دی ۱۳۹۹ با بیتا جوراب دوز و شکوفه آذرماسوله

همراه با گزارشات نقض حقوق بشر وبیانیه ها وپیام ها ونامه های زندانیان سیاسی : تیتر گزارشات ۱- فراخوان جبهه دموکراتیک ایران : هم میهنان ۵ شنبه ۲ بهمن همزمان با چهلمین روز قتل حکومتی #روح_اله_زم ، روز تاریخی ” #یاد_بود”را بر گزار کنیم. ۲-بیانیهٔ انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف، …

خبر
تفهیم اتهام به زندانیان سیاسی محمد بنازاده امیرخیزی و پیام شکیبا و امتناع مجید اسدی از شرکت در بیدادگاه

روز سه شنبه ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، جلسه دوم بیدادگاه  اتهامات مجید اسدی، پیام شکیبا و محمد بنازاده امیرخیزی، توسط شعبه ۲۹ بیدادگاه  ضدانقلاب تهران قاضی علی مظلوم برگزار شد. مجید اسدی، پیام شکیبا و محمد بنازاده امیرخیزی، سه زندانی سیاسی محبوس در زندانهای رجائی شهر کرج و اوین، در …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: