توییت اسماعیل بخشی از رهبران جنبش کارگری ایران: «این تن شلاق خورده که می بینید، فقط تن داود رفیعی نیست.

خبر

«این تن شلاق خورده که می بینید، فقط تن داود رفیعی نیست. این تن شلاق خورده ی تمام کارگران ایران است. بله ! کارگر با رنج و مشقت تولید میکند، زالو سودش را می برد، زالو اختلاس می کند، کارگر شلاقش را می خورد. طعم شیرین عدالت، شلاق بر تن کارگران است.»

اوج اقتدار امنیتی جمهوری اسلامی، شلاق زدن به کارگران، بازداشت آن‌ها و انتساب انواع اتهام‌های امنیتی به فعالان صنفی است‌.

اسماعیل بخشی، فعال کارگری در توییتر نوشت:
“‏وقتی نیروهای اطلاعاتی باهوش که از گوش ما به ما نزدیک ترند، با هیجان و افتخار در شوهای خبری، منِ کارگر معترض را بعنوان جاسوس ترامپ و نتانیاهو به مردم معرفی میکردند باید هم شاهد خوردن چنین رکب هایی باشند.”

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
گزارشی از وضعیت بد پروژه ها!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، نامه ای از سوی کارگران چند پروژه برایمان ارسال شده است که توجه تان را به آن جلب می کنیم: در این چند ماه در مورد وضعیت همه گروهای شغلی پروژه ای صحبت شد به جز نفرات دفتری. پیمانکاران حقوق نفرات دفتری رو افزایش ندادند …

خبر
ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران

ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران بصورت چاپی و الکترونیکی منتشر شد. در این شماره می خوانید: اطلاعیه های سندیکاهای کارگری ص۱ گزارشات کارگری از واحدهای تولیدی سراسر ص۱۴ زحمتکشان و هزینه ای که باید به دوش بکشند! ص۲۷ تا حق …

خبر
توزیع شیر فاسد بعنوان سهیه روزانه رانندگان، توسط مدیریت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

فیلم ارسالی به سندیکا از طرف راننده شرکت واحد

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: