جانباخته راه آزادی گلنار صمصامی دارای یک پسر ۷ساله روز ۲۶آبان در خیابان ولیعصر #شهريار با گلوله شب‌پرستان خامنه‌ای

خون شهیدان راه آزادی در رگهای ما تا تحقق پیروزی بر دیکتاتور و جلاد قرن (خامنه‌ای سفاک) جاریست

رهام، پسربچه ۸ ساله گلنار صمصامی، می‌گوید چرا مادر من را کشتند؟

«مهم عزیز ما بود که از دست رفت، دیگر چه اهمیتی دارد که چی بنویسید، چی بگید. پول دیه هم نمی‌تواند او را به ما بازگرداند، ما برای بازگرداندن او هیچ‌ کاری نمی‌توانیم بکنیم اما امیدوارم هر کسی عزیز ما را کشته است شناسایی شود و تقاص کار را پس بدهد.»

این سخنان یکی از بستگان «گلنار صمصامی»، زن جوان ۳۴ ساله‌ای است که روز یکشنبه ۲۶ آبان در خیابان ولیعصر شهریار در حالی که کنار خیابان منتظر آژانس بود هدف گلوله قرار گرفت و چند ساعت بعد در بیمارستان سجاد جان باخت. خانم صمصامی، کارمند آزمایشگاه خصوصی آبان در شهریار و مادر پسری ۸ ساله به نام رُهام بود و برخلاف آن‌چه در برخی خبرها آمده بود در زمان جان‌باختن باردار نبود.
«محل زندگی‌اش فردیس کرج بود و هر روز از آن‌جا به شهریار می‌رفت. روز شنبه ۲۵ آبان شلوغی را دیده بود و ترافیک زیادی که درست شده بود و تصمیم گرفت یکشنبه با اتومبیل خودش سرکار نرود.

حول‌و‌حوش ۱۰ صبح یکشنبه، دکتر صاحب آزمایشگاه با آن‌ها تماس می‌گیرد و می‌گوید با توجه به شلوغی‌ها او نمی‌تواند خودش را از تهران به شهریار برساند و آن‌ها هم بهتر است آزمایشگاه را ببندند.»

«فائزه» اسم مستعار یکی از بستگان گلنار صمصامی است که به خاطر نگرانی از امنیتش نمی‌خواهد نام واقعیش در گزارش بیاید. به گفته خانم فائزه، گلنار صمصامی پس از بستن آزمایشگاه از کوچه رودکی بیرون می‌آید و در تقاطع همان کوچه با خیابان بهشتی شرقی نزدیک چهارراه مخابرات زیر تابلوی نام کوچه و تابلوی نام آزمایشگاه منتظر آژانس می‌ماند: «او و یکی از همکارانش حدود ساعت ۱۰:۳۰ کنار خیابان منتظر آژانس بودند که گلنار گلوله می‌خورد و به زمین می‌افتد. با توجه به این‌که گلوله به فرق سر گلنار اصابت کرده است مشخص است که ضارب از بلندی یکی از ساختمان‌های همان خیابان مشرف به نقطه ایستادن گلنار، او را هدف گرفته و به او شلیک کرده است.»

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: