جان زندانی سیاسی ارژنگ داوودی در زندان زابل در خطر است

خبر

🌖ایجاد شرایط خارج از تحمل در سلول انفرادی زندان زابل برای زندانی سیاسی سالخورده ارژنگ داوودی

بر اساس گزارشهای رسیده زندانی سیاسی ارژنگ داوودی با شصت و هفت سال سن و تحمل هفده سال حبس، هم‌اکنون در زندان زابل در یک سلول انفرادی بدون برخورداری از کمترین امکانات محبوس است.
وی بر اثر شرایط غیرانسانی حبس و اسارت مبتلا به عفونت روده شده و درد زیادی را تحمل می‌کند اما دژخیمان زندان او را از درمان محروم کرده‌اند.
زندانی سیاسی ارژنگ داوودی با وجود کهولت سن از آفتاب و هوای تازه محروم است و روزانه فقط یک ساعت به او اجازه هواخوری داده می‌شود. یخچال و لوازم دیگری که ارژنگ داوودی با پول خود خریده بود، توسط دژخیمان زندان زابل دزدیده و به غارت برده شده است. وی در سرمای زمستان نیز به‌دلیل بودن پلاتین در پاهایش با درد شدید از سرما رنج می‌کشید و در حال حاضر در گرما نیز بدون یخچال و امکانات در رنج است.
لازم به ذکر است که در سال نودوشش رئیس و معاون جنایتکار زندان زاهدان ارژنگ داوودی را با پرتاب از طبقه دوم از ناحیه دو پا و لگن مصدوم کردند و وی هم‌اکنون به‌راحتی قادر به راه رفتن نیست.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» : ⭕️ ابوالقاسم صلواتی، قاضی مرگ تحریم‌شده

گزارش سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» درباره قاضی تحریم‌شده جمهوری اسلامی ابوالقاسم صلواتی، قاضی ایرانی، به دلیل وارد کردن اتهامات ساختگی و محکوم کردن متهمان به مرگ یا حبس طولانی مدت، شهرت زیادی دارد و به «قاضی اعدام» و «قاضی مرگ» معروف است. سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌‌ای» در گزارشی …

خبر
انتقال اجباری بهنام محجوبی،زندانی عقیدتی و درویش به تیمارستان امین آباد

. بهنام محجوبی، درویش گنابادی محبوس در اندرزگاه ۸ سالن ۹ زندان اوین امروز یکشنبه ۶ مهر ۹۹ در پی وخامت حال بصورت اورژانسی به تیمارستان امین آباد تهران اعزام شد. این زندانی عقیدتی در طی روزهای گذشته بر اثر بی توجهی مسئولان زندان اوین برای اعزام به مرکز درمانی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: