جان زندانی سیاسی ارژنگ داوودی در زندان زابل در خطر است

خبر

🌖ایجاد شرایط خارج از تحمل در سلول انفرادی زندان زابل برای زندانی سیاسی سالخورده ارژنگ داوودی

بر اساس گزارشهای رسیده زندانی سیاسی ارژنگ داوودی با شصت و هفت سال سن و تحمل هفده سال حبس، هم‌اکنون در زندان زابل در یک سلول انفرادی بدون برخورداری از کمترین امکانات محبوس است.
وی بر اثر شرایط غیرانسانی حبس و اسارت مبتلا به عفونت روده شده و درد زیادی را تحمل می‌کند اما دژخیمان زندان او را از درمان محروم کرده‌اند.
زندانی سیاسی ارژنگ داوودی با وجود کهولت سن از آفتاب و هوای تازه محروم است و روزانه فقط یک ساعت به او اجازه هواخوری داده می‌شود. یخچال و لوازم دیگری که ارژنگ داوودی با پول خود خریده بود، توسط دژخیمان زندان زابل دزدیده و به غارت برده شده است. وی در سرمای زمستان نیز به‌دلیل بودن پلاتین در پاهایش با درد شدید از سرما رنج می‌کشید و در حال حاضر در گرما نیز بدون یخچال و امکانات در رنج است.
لازم به ذکر است که در سال نودوشش رئیس و معاون جنایتکار زندان زاهدان ارژنگ داوودی را با پرتاب از طبقه دوم از ناحیه دو پا و لگن مصدوم کردند و وی هم‌اکنون به‌راحتی قادر به راه رفتن نیست.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

خبر
”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم ))

ما از شما یاران گرامی خواهش می کنیم بر پایه خواسته های مشترک حداقلی به هم بپیوندیم . منصور اسانلو کارگرسندیکالیست و سخنگوی دوره ای جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران : ”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم )) ما بخشی از نیروهای مردمی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: