جایزه همبستگی بین المللی NASUWT برای اسماعیل عبدی

  • By :
  • Category : خبر
خبر

f1

اتحادیه معلمان NASUWT در روز یکشنبه اول ماه آوریل سال ۲۰۱۸، جایزه همبستگی بین المللی خود را در کنفرانس سالانه که در بیرمنگام برگزار شد را به اسماعیل عبدی اهدا کرد.

این جایزه برای قدردانی از تعهد و مبارزه آقای عبدی در راه رسیدن به حقوق معلمان و آموزش با کیفیت بالا در ایران به وی اهدا شد.

آقای عبدی یکی از اعضای هیات مدیره کانون صنفی معلمان تهران به جرم واهی “به خطر انداختن امنیت ملی” در ماه فوریه ۲۰۱۶ بعد از تجمعات آرام به شش سال حبس محکوم شد و اخیرا مجاز به خروج موقت از زندان اوین شد اما پس از ۱۱ روز دوباره به زندان برگردانده شد.

NASUWT به همکاریش با شورای هماهنگی کانون های صنفی ایران، سازمان عفو بین الملل و آموزش بین الملل (ei) برای آزادی بی قید و شرط عبدی از زندان ادامه می دهد. و همچنین از مقامات ایرانی اعلام می کند که باید قوانین حقوق بشر و اتحادیه های کارگری را رعایت کند.

کنگره NASUWT، همچنین زحمات رابرتو بارادل از اتحادیه CTERA در آرژانتین قدردانی می کند.

خانم کریس کیت، دبیر اول NASUWT می گوید:

“ایستادگی و شجاعت اسماعیل عبدی برای ایجاد اتحادیه های معلمان و حقوق بشر در برابر رفتار ظالمانه و خشن حاکمان در ایران، برای آموزگاران و اتحادیه های کارگری در سراسر جهان الهام بخش است.

“اسماعیل در مبارزه برای رسیدن به اهدافش شجاعت و استعداد فوق العاده ای از خود نشان داده است. NASUWT و اعضای آن با اهداء این جایزه قصد دارند که از همت و تلاش او قدردانی کرده و به او امید بدهند و همبستگی و حمایت خود را در مبارزه عظیمی که وی درپیش گرفته رابه او اعلام کنند. عمیق ترین ناراحتی ما در زمان اهدا این جایزه این است که اسماعیل عبدی نمیتواند در بیرمنگام با ما باشد تا این جایزه را بپذیرد. “شجاعت و عزم اسماعیل برای ادامه مبارزه برای آموزش با کیفیت در ایران، علی رغم هزینه های شخصی وحشتناکی که او مجبور به تحمل آن بوده است، واقعا شگفت انگیزاست.”

“NASUWT همچنان به همبستگی با اسماعیل و معلمان در ایران با دیگر نهاد های حقوق بشری و اتحادیه های کارگری، از جمله سازمان عفو بین الملل، برای آزادی بی قید و شرط اسماعیل، به تلاشش ادامه خواهد داد.”

پتریک روچ معاون دبیر NASUWT می گوید:

“NASUWT همچنین برای آشنایی معلمان سراسر انگلستان با مبارزات روبرتو برادل، حمایت و مبارزه او ازمعلمان، کودکان و نوجوانان و برای آموزش رایگان و با کیفیت، گزازش تهیه می کند.”

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام شکوفه آذر ماسوله به جنبش #دادخواهی

شکوفه آذرماسوله فعال سیاسی و مدنی از اعدام وشکنجه های خانواده اش در دهه شصت میگوید فعال سیاسی و مدنی و از معترضان به اسیدپاشی که در تاریخ ۱۸ خرداد ۹۴ بازداشت شد. شکوفه آذرماسوله از ظلم هایی می گوید که طی چهار دهه بر خانواده و بستگان او رفته …

خبر
ناهید تقوی، شهروند شصت و شش ساله، بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

ناهید تقوی، شهروند شصت و شش ساله، شب جمعه ۲۵ مهرماه توسط نیروهای امنیتی در منزل خود در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. به چهره این زن زیبا و مصمم خوب بنگرید! با وجود ۶۶ سال سن و فشار خون بالا، چه شور زندگی در نگاه او …

خبر
دلنوشته مسیح علینژاد در مورد حکم هشت سال زندان برادرش

قلبم درد می‌کند، وکیل برادرم نوشته دادگاه تجدیدنظر استان تهران حکم هشت سال زندانِ ⁧ #علیرضا_علینژاد ⁩ را تایید کرد و به هیچ‌کدام از اعتراضات ما توجه نکرد. برادرم را به جرم تبلیغ علیه نظام و‌ توهین به رهبری جمهوری اسلامی دادگاهی کردند. همان حکومتی که می‌خواست با موشک‌هایش از …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: