جبهه ی دموکراتیک ایران: ✅وطن فروشی ملاهای حاکم بر ایران را مهر بطلان خواهیم زد

هم میهنان عزیز

در دورانی که ملاهای بی سواد، عقب مانده، مقام پرست و فاسد به دلیل دشمنی های ابلهانه و ضد ایرانی با غرب و در نتیجه به انزوا بردن کشور و ملت بی پول و مستاصل شده اند به شرق و به ویژه چین کمونیستی پناه برده اند که سال گذشته ویروس کرونا را به جان دنیا از جمله ایران عزیز انداخت که خسارت مادی و معنوی ان غیر قابل محاسبه است.
دردناک تر از این مصیبت جهانی ، پرده پوشی و غیر شفاف عمل کردن این حکومت ایدئولوژیک و جهانخوار است که میلیونها چینی را زیر استثمار و بردگی فکری و اقتصادی خود در اورده است.
هم میهنان بنا نداریم در اینجا راجع به مصیبت وارده یعنی فروش خاک ایران به چین توسط ملاهای فاسد حاکم بر ایران مرثیه خوانی کنیم.برای اینکه مصیبت به قدری بزرگ و دردناک است که از مرحله ی مرثیه خوانی و محکوم سازی گذشته است.ارزوی می کنیم ملت در شرایطی میبود که به صورت ملی از خانه ها بیرون میریخت و بساط این ظلم و فساد را بر سر ظالمان حاکم و در راس انها علی خامنه ای خراب میکرد.
حال که چنین شرایطی مهیا نیست ، تنها و مهم ترین کاری که باید انجام بدهیم این است که با اتحاد در عمل،هر چه زودتر و به ویژه در سال ۱۴۰۰ با تحریم کامل نمایش انتخابات این رژیم فاسد و ضد ملی، گام اول و اساسی برای بر چیدن بساط حکومت ننگین و دزد سالار حاکم بر ایران را برداریم و بر قرداد ننگین ۲۵ ساله با چین مهر بطلان بزنیم که خواهیم زد.

هم میهنان

تا رژیم جمهوری اسلامی بر ایران حاکم است وطن فروشی و تاراج ثروتهای ملی نیز ادامه خواهد یافت.اتحاد در عمل حول شعار نه به جمهوری اسلامی ،تحریم کامل نمایش انتخابات و برگزاری رفراندوم ازاد زیر نظر سازمان ملل متحد برای تصویب قانون اساسی سکولار بر پایه ی اعلامیه ی جهانی حقوق بشر راهبرد اساسی برای نجات کشور و ملت است.

زنده باد ازادی و عدالت
برقرار باد دموکراسی سکولار
گسسته باد زنجیر استبداد ملاهای حاکم بر ایران

جبهه ی دموکراتیک ایران

۸ فروردین ۱۴۰۰ خورشیدی

#نه_به_جمهوری_اسلامی
#تحریم_انتصابات_۱۴۰۰

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: