جمعی از #زندانیان_سیاسی در #زندان های #تهران، #کرج، #ارومیه، #اردبیل و #کرمانشاه به‌ مناسبت نوروز سال ۹۸ پیامهایی فرستادند.

جمعی از #زندانیان_سیاسی در #زندان های #تهران، #کرج، #ارومیه، #اردبیل و #کرمانشاه به‌ مناسبت نوروز سال ۹۸ پیامهایی فرستادند. آنها در این پیامها ضمن تبریک سال جدید بر #مقاومت و ایستادگی در مقابل فاشیزم دینی تأکید کردند.

#زندانی_سیاسی #ابوالقاسم_فولادوند – #زندان_گوهردشت_کرج: …..#آزادی به هیچ‌وجه خود روانه سرزمینی نمی‌شود، بلکه باید فدیه‌ها داد و برای آوردن این موهبت انسانی به پیشوازش رفت و مسیر را هموار و گلباران کرد، همان کاری که فرزندان #مجاهد ایران‌زمین ۵۳سال است در راه آن بدون هر گونه چشمداشتی جان‌فشانی می‌کنند و اینک می‌توان ایستادگی و جان‌فشانی آنها را در هیبت #مجاهدان اشرفی و افسران دلاور #ارتش_آزادیبخش_ملی_ایران مشاهده کرد که به‌قول خواهر مریم می‌گویند، ما از همه چیز خود گذشته‌ایم و همه چیز خودمان را فدا می‌کنیم تا مردم‌مان به همه چیز دست یابند……….

زندانی سیاسی #مجید_اسدی – #زندان_گوهردشت:
….. این همان سیری است که طی یک سال گذشته، از دل #قیام و #شورش مردم #ایران عبور کرد و رژیم را به نقطه‌ای بی‌بازگشت و سراسر بن‌بست پرتاب نمود و می‌رود تا سال ۹۸را با بهار آزادی ایران پیوند زند.
در اینجا می‌باید به کانون‌های بی‌باک، رزمنده و شورشی درود فرستاد که میدان‌داران قیام امروز ایران‌اند. همانها که فروتنانه و بی‌نام و نشان، از هر انبار باروت خشمی به یک‌باره آتشفشانی گدازان می‌سازند و نهرهای کوچک عصیان را در هر کوی و برزن به بستر رودهای خروشان قیام می‌ریزند.
آری، شمیم معطر جنگاوری‌تان تا همه جای این وطن و تا درون زندانها پیچیده است و هر لحظه مسئولیت تاریخی همه‌مان را یادآور می‌شود……….

زندانی سیاسی #مهدی_فراحی_شاندیز- #زندان_مرکزی_کرج:
……برفهای کهنه نومیدی و یأس در آفتاب بیداری و آگاهی ملت #ایران در حال ذوب شدن است. #ولایت_فقیه به‌عنوان پس‌مانده‌ترین پدیده تاریخی در جهان به لحظه پایانی عمر حاکمیتش نزدیک شده است. من صدای پای بهار را از پشت دیوارهای قطور زندان و سیمهای خاردار احساس می‌کنم.
خورشیدی در حال طلوع است که مثل هیچ‌کس نیست. در هر شهری پرتوی از او می‌درخشد. شبهای ستم علیه خلق ایران در درخشش خنده او به روزگار خرمی و رهایی تبدیل خواهد شد……….

زندانی سیاسی #سهیل_عربی – #زندان_تهران_بزرگ:
…..کجای تاریخ دیده‌اید که ا از اشقیا و تباه کنندگان جان و مال و هستی مردم به نیکی یاد کنند؟
تاریخ از ژاندارک سخن می‌گوید چون به هنجار زمانه شورید، تاریخ از اسپارتاکوس سربدار سخن می‌گوید، چون زنجیر را به سخره گرفت، تاریخ از ستار سخن می‌گوید که بیرق شرف برافراشت و کوی امیرخیز را زادگاه یک انقلاب ماندگار کرد و بالاخره تاریخ از بیژن و حنیف می‌گوید چون بن‌بست زمانه را گشودند.
پس ما به مقاومت‌مان زنده‌ایم! و به آن می‌بالیم………

زندانیان سیاسی #زندان_مرکزی_اردبیل
…….ما زندانیان سیاسی زندان مرکزی اردبیل، با تبریک فرا رسیدن سال نو و #نوروز خجسته به #ملت بزرگ #ایران و همه زنان و مردانی که برای #آزادی و عید واقعی تلاش کردند و می‌کنند، وظیفه خود می‌دانیم که ابتدا سر تعظیم فرود بیاوریم در برابر قهرمانانی که طی یک سال اخیر در زندانها و یا در خیابانهای این وطن غرق به خون، جان خود را فدای آزادی کردند؛ یلانی مثل رامین حسین پناهی و زانیار و لقمان مرادی……..

زندانیان سیاسی #زندان_مرکزی_ارومیه
…….ما زندانیان سیاسی زندان مرکزی ارومیه ضمن تبریک نوروز سال ۱۳۹۸به همه مردم ایران، حمایت خود را از اقدامات شجاعانه و قهرمانانه #کانون‌های_شورشی اعلام می‌کنیم و یقین داریم که با سرنگونی رژیم آخوندی، سرزندگی و شادی و بهروزی در ایران مستقر خواهد شد……..

زندانیان سیاسی #دیزل‌آباد_کرمانشاه
…..ما جمعی از زندانیان سیاسی #زندان_دیزل‌آباد_کرمانشاه، جشن ۴۰سالگی این حکومت منحوس را اعتراف واضح به شکست پروژه #ولایت_فقیه دانسته و همه مردم و نسل جوان و آگاه را به گسترش #اعتراضات فرا می‌خوانیم؛ و با درود به #کانون‌های_شورشی که عرصه را بر مزدوران #دیکتاتوری ولایت تنگ کردند، ما همه #جوانان شورشی را به گسترش اعتراضات فرا می‌خوانیم……

photo_2018-06-05_14-08-17

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: