جمع آوری امضا برای اقدام كاخ سفید: تحریم های هوشمند جمهوری اسلامی نباید لغو شوند!

در این پتیشن از دولت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریكا خواسته‌ شده،‌ تحریم های جمهوری اسلامی تحت عنوان مبارزه‌ با كرونا برداشته‌ نشود. زیرا: جمهوری اسلامی با یكماه پنهانكاری عمدی و انكار وجود كرونا در ایران، به‌ دلیل انتخابات مجلس و سالگرد پیروزی انقلاب ٥٧، عامل گسترش كرونا ویروس بوده‌ است. علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی حاضر نشده‌ از دارایی دویست میلیارد دلاری خود برای مبارزه‌ علیه‌ كرونا استفاده‌ كند. دولت و سپاه‌ پاسداران كمكهای بین المللی را مصادره‌ و وارد بازار سیاه‌ كرده‌اند. جمهوری اسلامی كمكهای انساندوستانه‌ آمریكا و نیز سازمان پزشكان بدون مرز را هم نپذیرفت و همزمان هیچگونه‌ اقدامی در راستای قرنطینه‌ مناطقی كه‌ ویروس بیشتر منتشر شده،‌ انجام نداد. بدین ترتیب عملا زمینه‌ گسترش كرونا در ایران را فراهم آورده‌ تا از این راه‌، توجه‌ جهانی را جلب كند و با ایجاد فشار بر آمریكا، تحریم ها را لغو كند.

هدف اصلی جمهوری اسلامی از لغو بخشی از تحریم ها دستیابی به‌ پول نقد و تقویت گروههای تروریستی خارج از ایران و نیز توانمندی سركوب داخلی است. در حالیكه‌ تحریم های آمریكا هیچ مانعی بر سر راه‌ خرید دارو و مواد غذایی و اقلام انسانی ایجاد نكرده‌، برخی گروههای دمكرات مخالف سیاست پرزیدنت ترامپ میكوشند از شرایطی كه‌ جمهوری اسلامی در ایران ایجاد كرده‌ برای فشار بر دولت آمریكا استفاده‌ كنند.

امضاكنندگان این پتیشن از سازمان ملل می خواهند بر توزیع كمكهای بین المللی در ایران نظارت كند و از دولت آمریكا هم می خواهند تحریم های هوشمند جمهوری اسلامی لغو نشود تا جمهوری اسلامی با دسترسی به‌ پول نقد، بتواند توانمندی سركوب مردم داخل ایران را تقویت كند. اجازه‌ دهید مردم ایران خود سرنوشت خود را تعیین كنند.
لینك پتیشن در زیر لطفا امضا کنید و برای دوستانتان بفرستید:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/us-sanctions-against-islamic-republic-iran-should-continue-0

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: