#جواد_لعل_محمدی، معلم و فعال صنفی به بیدادگاه دیکتاتور خامنه ای اصفهان احضار شد.

شرم باد بر حاکمیتی که بر پیکر معلمان جامعه تازیانه می زند.

در جریان تجمع مسالمت آمیز عده ای از فعالین سیاسی، مدنی و صنفی در جهت حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده #خوزستان در روز دهم مرداد در پارک ملت مشهد نیروهای امنیتی با یورش به تجمع آرام معترضان باضرب وشتم، عده ای از آنها ازجمله #خانم_فاطمه_سپهری و آقای #محمد‌جواد_لعل_محمدی را به زور و با کشیدن روی آسفالت بازداشت کرده وبه کلانتری انتقال دادند.
آقای محمد‌جواد لعل محمدی معلم بازنشسته و فعال مدنی در مدت بازداشت هشت روز در سلولهای انفرادی اداره اطلاعات زیر شدیدترین شکنجه های جسمی و روحی قرارمی گیرد، اعمال متناقض با حقوق انسانی، احکام شنیع قرون وسطایی و تازیانه بر پیکر هر انسانی بدور از شرافت و غیرت است،

یکشنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۰، طی ابلاغیه‌ای الکترونیکی به شعبه‌ی ۱۸ بازپرسی دادگاه عمومی و انقلاب اصفهان احضار شد.

در این ابلاغیه از وی خواسته شده تا ظرف مدت ۵ روز از زمان درج این ابلاغیه در سامانه ثنا جهت رسیدگی به اتهام ”مشارکت در اخلال در نظم عمومی جامعه ”در این شعبه حاضر شود.
جواد لعل محمدی پیشتر نیز در تاریخ ۱۰ مردادماه امسال، در جریان یک تجمع اعتراضی در حمایت از مردم خوزستان و اعتراض به عدم آزادی معلمان مشهد، توسط نیروهای طلاعاتی بازداشت شده بود.

احضار آقای لعل محمدی در رابطه با حضور و تجمع خانواده برخی از جان‌باختگان اعتراضات مردمی و تعدادی از فعالان مدنی در تاریخ ۱۸ فروردین ماه امسال، در مزار سردار اسعد بختیاری، یکی از مشروطه خواهان ایرانی، در اصفهان صورت گرفته است.

جواد لعل محمدی پیشتر نیز در تاریخ ۱۰ مردادماه امسال، در جریان یک تجمع اعتراضی در حمایت از مردم خوزستان و اعتراض به شرایط کشور در مشهد، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و چندی بعد آزاد شد. وی پس از آزادی با انتشار ویدئویی از ضرب و شتم و شکنجه خود توسط ماموران امنیتی در بازداشتگاه خبر داده بود.

جواد لعل‌ محمدی، از امضا کنندگان درخواست استعفای رهبر، پیش از این نیز سابقه بازداشت و محکومیت در پرونده خود دارد.

#زندانی_سیاسی_آزاد_باید_گردد
#جمهوری_اسلامی_نابود_باید_گردد

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: