حسین رونقی زندانی سیاسی سابق : ‏برای ثبت در تاریخ بنویسیم، کسانی که تو خیابونای ایران «مردم رو با تیز زدن»، این روزها «آب رو به روی کارگران معترض بستند»

مقالات ونوشته ها
برای ثبت در تاریخ بنویسیم، کسانی که تو خیابونای ایران «مردم رو با تیز زدن»، این روزها «آب رو به روی کارگران معترض بستند» چون کارگران اعتصاب کردند، و همان‌ها هر سال ماه محرم، برای حسین و واقعه کربلا عزاداری می‌کنند و سینه می‌زنند!
این حکایت را می‌توان تا بی‌نهایت ادامه داد. کسانی که در زندان‌ها، تن‌ها و انسان‌های شریف را شکنجه می‌کنند و می‌کشند، هر روز برای شکنجه‌شدگان مرثیه‌سرایی می‌کنند.
کسانی که جان و سلامت میلیون‌ها ایرانی را گروگان حکومت خود کرده‌اند و آنها را می‌کشند، هر روز برای وضعیت همه‌گیری کرونا در اروپا و آمریکا نسخه می‌پیچند.
کسانی که برای کشته‌شدن علی‌اصغر روضه می‌خوانند، در خیابان‌های ایران، به سر و قلب کودکان ۱۲، ۱۳ و ۱۴ ساله گلوله شلیک می‌کنند و آنها را می‌کشند!
کسانی که…
همه ما موظفیم برای ثبت در تاریخ از این ناکسان بگوییم و بنویسیم و نگذاریم جنایت‌ها و کارنامه سیاه‌شان فراموش شود.
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد اصفهان

تجمع اعتراضی بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد اصفهان روز یکشنبه ۷ آذرماه جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد اصفهان مقابل ساختمان این صندوق تجمع کردند. این بازنشستگان خواستار تحقق مطالبات معیشتی و حقوقی خود هستند . بازنشستگان صندوق فولاد هر یکشنبه در اعتراض به عدم …

گزارش
مرگ کارگر تصفیه‌خانه فاضلاب مهاباد بر اثر سقوط به لاگون هوادهی

  کارگر خدماتی تصفیه‌خانه فاضلاب شهر مهاباد بر اثر سقوط به لاگون هوادهی، جان خود را از دست داد. محمد معروفی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان مهاباد با تایید این خبر اظهار داشت: صلاح خالدی کارگر شاغل در تصفیه‌خانه مهاباد در حین نظافت به لاگون تصفیه سقوط کرد و …

گزارش
آغاز اعتراضات دوباره در اصفهان شنبه ششم آذر مردم هنوز درخیابان هستند

ششم آذر ۱۴۰۰ خورشیدی : حضور نیروهای سرکوبگر بی فایده است! اصفهان همچنان می خروشد! عکس ها و گزارش هایی که بدلیل کم کردن سرعت اینترنت توسط رژیم تازه بدست ما رسیده است. تیم خبری خبرگر

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: